Dedeağaç'ta Trajik İş Kazası: Merdivenden Düşerek Yaşamını Yitirdi - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dedeağaç’ta Trajik İş Kazası: Merdivenden Düşerek Yaşamını Yitirdi

Dedeağaç’ta yürekleri sızlatan bir iş kazası meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, bir catering işletmesinde çalışan 54 yaşındaki adam, Çarşamba günü öğleden sonra gerçekleşen talihsiz olay sonucu hayatını kaybetti.

Tahmini okuma süresi 1 dakika

İş yerindeki bir aydınlatma projektörünü mağazanın tentesine yerleştirmek üzere yüksekliği 4 metre olan bir merdivene tırmanan adam, henüz bilinmeyen bir nedenle dengesini kaybederek beton zemine düştü.

Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri, şahsı bilinçsiz bir halde Dedeağaç Üniversite Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak talihsiz adam tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan Dışişleri Bakanı Gerapetritis'ten Çağrı: 'Türkiye İle Konuşmak Zorundayız. Her Zaman Silah Zoruyla Hareket Edemeyiz'

Yunanistan Dışişleri Bakanı Yorgos Gerapetritis, “Türkiye ile konuşmak zorundayız. Her zaman silah zoruyla hareket edemeyiz” ifadelerini kullandı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dedeağaç Çocuk Cerrahisi Kliniği Yenilendi

Latsis Vakfı ve SYN-ENOSIS işbirliğiyle sağlanan bağışlar sayesinde, Dedeağaç Üniversite Genel Hastanesi’nde yer alan Çocuk Cerrahisi Kliniği, modern yeniliklerle donatılarak tekrar hizmete girdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dedeağaç Havalimanı'nda İç Hatlarda 2023'te Rekor Seviyede Yolcu Trafiği

Dedeağaç Demokritos Havalimanı, 2023 yılında iç hat uçuşlarında gözle görülür bir artış kaydetti. Resmi verilere göre, 2022 yılına kıyasla çok daha fazla yolcu bu havalimanını tercih etti.
Devamını oku...