Yüksekten düşen belediye başkan yardımcısı kurtarılamadı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yüksekten düşen belediye başkan yardımcısı kurtarılamadı

Kallithea Belediye Başkan Yardımcısı Lazaros Laskaridis 4 metre yüksekteki belediye kütüphanesinin balkonundan düşerek öldü.

“Gennimatas” hastanesinin yoğun bakım ünitesine kaldırılan 55 yaşındaki Kallithea Belediye Başkan Yardımcısı Lazaros Laskaridis hayatını kaybetti. 27 Nisan’da belediye kütüphanesi balkonunda korkuluk kopunca yere düşen Lazaros, hastanede verdiği hayat mücadelesini kaybetti. Kallithea Belediyesi 3 günlük yas ilan etti.

Kallithea belediye başkan yardımcısı Lazaros Laskaridis, yaralandığı 27 Nisan’dan beri yaşam mücadelesi veriyordu. Talihsiz Belediye Başkan Yardımcısı 8 Mayıs Pazartesi sabahı (08/05) hayatını kaybetti.

Bir açılış töreni sırasında bulunduğu Andromachis Caddesi’ndeki belediye kütüphanesinin balkon korkuluğunun kırılması sonucu yere çakılan Başkan Yardımcısı Laskaridis, 27 Nisan’dan bu yana Gennimatas hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyordu.

Lazaridis, dört metre yükseklikten sırt üstü zemine çakılmıştı. Başında, göğsünde ve vücudunun diğer kısımlarında çok sayıda ve ciddi yaralar alan Lazaridis derhan hastaneye kaldırılmıştı. Kafasında aldığı darbe nedeniyle oluşan beyindeki basıncı azaltmak için beyin cerrahisi geçirmiş ve yoğun bakım ünitesine alınmıştı.

”yan group

 

 

”Google

 

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

3 yaşındaki çocuk havuzda boğuldu

Yunanistan’ın Kefalonya adası halkı, Cuma günü öğle saatlerinde lüks bir konutun yüzme havuzunda yüzme bilmediği için boğulan 3 yaşındaki çocuğun trajik ölümü karşısında üzüntüyle sarsıldı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de 6 yaşındaki kız can verdi

Batı Trakya’nın İskeçe (Xanthi) ilinde 26 Mayıs Cuma günü 6 yaşındaki bir kız çocuğu hayatını kaybetti.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Ketenlik’te ani bir ölüm: 68 yaşında son nefesini verdi

Batı Trakya’da son zamanlarda sık görülmeye başlayan ani ölümlere bir yenisi de İskeçe’nin (Xanthi) Ketenlik (Kendavros) köyünde eklendi.
Devamını oku...