Yüksekten düşen belediye başkan yardımcısı kurtarılamadı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yüksekten düşen belediye başkan yardımcısı kurtarılamadı

Kallithea Belediye Başkan Yardımcısı Lazaros Laskaridis 4 metre yüksekteki belediye kütüphanesinin balkonundan düşerek öldü.

“Gennimatas” hastanesinin yoğun bakım ünitesine kaldırılan 55 yaşındaki Kallithea Belediye Başkan Yardımcısı Lazaros Laskaridis hayatını kaybetti. 27 Nisan’da belediye kütüphanesi balkonunda korkuluk kopunca yere düşen Lazaros, hastanede verdiği hayat mücadelesini kaybetti. Kallithea Belediyesi 3 günlük yas ilan etti.

Kallithea belediye başkan yardımcısı Lazaros Laskaridis, yaralandığı 27 Nisan’dan beri yaşam mücadelesi veriyordu. Talihsiz Belediye Başkan Yardımcısı 8 Mayıs Pazartesi sabahı (08/05) hayatını kaybetti.

Bir açılış töreni sırasında bulunduğu Andromachis Caddesi’ndeki belediye kütüphanesinin balkon korkuluğunun kırılması sonucu yere çakılan Başkan Yardımcısı Laskaridis, 27 Nisan’dan bu yana Gennimatas hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyordu.

Lazaridis, dört metre yükseklikten sırt üstü zemine çakılmıştı. Başında, göğsünde ve vücudunun diğer kısımlarında çok sayıda ve ciddi yaralar alan Lazaridis derhan hastaneye kaldırılmıştı. Kafasında aldığı darbe nedeniyle oluşan beyindeki basıncı azaltmak için beyin cerrahisi geçirmiş ve yoğun bakım ünitesine alınmıştı.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Libya'da hayatını kaybeden Memekidu'nun naaşı Gümülcine'de toprağa verilecek

Libya’da meydana gelen ölümcül trafik kazasında hayatını kaybeden Glikeria Memekidu, Gümülcine’de toprağa veriliyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Park yeri kavgası kanlı bitti: 39 yaşındaki adam canından oldu

Yunanistan’da Pire’de cadde üzerinde park yeri nedeniyle çıkan tartışmada 68 yaşındaki adam, 39 yaşındaki adamı pompalı tüfekle vurarak öldürdü.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Kılkış: 33 Yaşındaki Futbolcu Maç Sırasında Hayatını Kaybetti

Yunanistan’ın Kılkış şehrinde 33 yaşındaki bir futbolcu maç esnasında bilincini kaybetti ve kısa bir süre sonra yaşamını yitirdi.
Devamını oku...