Yannis Kiryazidis Maronya-Şapçı Belediyesi’nde Dinos Haritopulos’un listesinden aday oldu - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yannis Kiryazidis Maronya-Şapçı Belediyesi’nde Dinos Haritopulos’un listesinden aday oldu

Batı Trakya’nın Rodop iline bağlı Ksilagani ve Nea Petra köylerinde olan Yannis Kiryazidis, Ekim 2023’te yapılacak belediye seçimlerinde Maronya – Şapçı (Sapes) Belediyesi’nde Dinos Haritopulos’un listesinden aday oldu.

Yaptığı açıklamayla, mevcut ve yeniden aday olan belediye başkanı ile anlaşmasının nedenlerini anlatan Kiryazidis, listenin yeni adaylarının listeye güç katacağından emin olduğunu belirtti.

‘Vatandaşlarım, Maronya-Şapçı Belediye Başkanı Dinos Haritopoulos’un listesi ile önümüzdeki belediye seçimlerinde aday olmaya karar verdim ve bölgemiz için daha iyi günleri hep birlikte sahiplenelim ve yakalayalım diye desteğinizi istiyorum’ diyen Kiryazidis, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Bölgemize katkıda bulunmayı seven ve istekli olan, ancak bugüne kadar onlara fırsat verilmemiş olan erkek ve kadınlarla listenin etkileyici bir şekilde genişlemesini sağlamaya çalışan ve zaten başarmış olan Dinos Haritopulos’a katılıyorum.’

Kiryazidis, açıklamasını ‘Yerel seçimlerde Belediyemizin tüm adaylarına şimdiden iyi mücadeleler ve başarılar diliyorum’ ifadesiyle bitirdi.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Bayatlı Köyünde yangın - Hava araçları seferber edildi

Batı Trakya’da bu sene yangınlar bir türlü bitmek bilmedi. Rodop iline bağlı Bayatlı köyü bölgesinde (Paguria) yangın çıktı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya'nın Yükselen Rap Yıldızları Mert Mısırlı Şakir ve Emre Palaz Yeni Klipleriyle Karşınızda: PALAZXPARADOX - ROZE

Batı Trakya’nın Yetenekli Gençleri Mert Mısırlı Şakir ve Emre Palaz, Yeni Rap Videosuyla Müzik Dünyasına Farklı Bir Renk Katıyor
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Prodromos Babageorgakas neden aday olduğunu açıkladı

Gümülcine Hastanesi’nin tanınan ve sevilen kardiyoloji doktorlarından Prodromos Babageorgakas, yaklaşan yerel seçimlerde Gümülcine Belediyesi Meclis Üyesi adaylığını açıkladı. 
Devamını oku...