Gümülcine’de trafik kazası: Bir gencimiz hayatını kaybetti - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine’de trafik kazası: Bir gencimiz hayatını kaybetti

Fotoğraf karesi arşivden kullanılmıştır.

13 Nisan Perşembe günü öğle saatlerinde Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) şehri Halk Pazarı bölgesinde ölümcül bir trafik kazası meydana geldi.

Motosikletteki gençler 17 ve 15 yaşlarındaydı. Bir gencin hayatını kaybettiği kaza, Georgiu Zarifi ve Apostolidis Myrtilu Kosma sokaklarının kavşağında meydana geldi.

Motosikletle otomobilin çarpıştığı kazada, edinilen bilgiye göre, motosiklette 17 ve 15 yaşlarında iki genç erkek vardı ve bunlardan biri kaza yerinde hayatını kaybetti.

Araçta sadece sürücü bulunurken, motosiklette bulunan yolcu gencimiz ise ağır yaralı şekilde Dedeağaç Hastanesine sevk edildi. Gencin durumunun çok kritik olduğu belirtildi.

Bölge sakinlerine göre burası çok sayıda trafik kazasının meydana geldiği bir nokta. Sürücülerden dikkatli olmaları ve özellikle şehir içinde yüksek hız yapmamaları isteniyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Bayatlı Köyünde yangın - Hava araçları seferber edildi

Batı Trakya’da bu sene yangınlar bir türlü bitmek bilmedi. Rodop iline bağlı Bayatlı köyü bölgesinde (Paguria) yangın çıktı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya'nın Yükselen Rap Yıldızları Mert Mısırlı Şakir ve Emre Palaz Yeni Klipleriyle Karşınızda: PALAZXPARADOX - ROZE

Batı Trakya’nın Yetenekli Gençleri Mert Mısırlı Şakir ve Emre Palaz, Yeni Rap Videosuyla Müzik Dünyasına Farklı Bir Renk Katıyor
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Cüzdan kayboldu: Görürseniz lütfen polise teslim edin ya da sahibini arayın

Gümülcine’de (Komotoni) Theotokos’un Müjdesi kilisesi bölgesinde 29 Eylül Cuma sabahı erken saatlerden öğle saatlerine kadar bir cüzdan kaybolmuştur. 
Devamını oku...