Yunanistan Batı Trakya Haber

BAE ve İngiltere’den gelen tüm yolcular için zorunlu hızlı test kararı

Yunanistan 22 Şubat’tan 8 Mart 2021 günü sabah saat 06.00’ya kadar BAE ve Birleşik Krallık’tan gelecek tüm yolcular için zorunlu hızlı (rapid) test yapılması kararı aldı.

Yunan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan yeni bek NOTAM ile birlikte 22 Şubat’tan 8 Mart 2021 Pazartesi günü saat 06.00’ya kadar Yunanistan havalimanlarına gelecek tüm yolculara rapid test yapılması kararı aldı.

Testler yolcuların girişinde havaalanında yapılacak ve sonuç açıklanana kadar bekletilecek. Tüm işlemlerin 1-2 saat içerisinde tamamlanması ve sonucu negatif çıkan yolcuların bırakılması prosedürü uygulanıyor. 

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yaşam

Araştırma: Sakallı erkekler için özel maske üretilmeli

İngiltere’de yapılan son araştırmada, sakallı erkeklerin koronavirüsten korunmak amacıyla taktığı maskelerin sakalsız erkelere oranla daha az koruma sağladığı ortaya çıktı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Prens Charles ve eşi Camilla Yunanistan’a geliyor

İngiltere’de tahtın ilk sıradaki varisi Prens Charles ve eşi Camilla Yunanistan’a geliyor. Prens Charles Yunanistan’a ilk kez 56 yıl önce gelmişti.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İç hat uçak seferlerinde yasaklar uzatıldı: Kimlere uçuş serbest?

Yunanistan genelinde yolcuların ve vatandaşların koronavirüsten korunması amacıyla iç hat uçak seferlerine getirilen kısıtlamalar 1 Mart 2021 Pazartesi gününe kadar uzatıldı.
Devamını oku...