Orestiada'da Üçüncü Kattan Düşen Genç Kız Ağır Yaralandı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Orestiada’da Üçüncü Kattan Düşen Genç Kız Ağır Yaralandı

Orestiada‘da (Kumçiftliği) yaşanan trajik olayda apartmanın üçüncü katından düşen lise öğrencisi genç kız ağır yaralandı.

Tahmini okuma süresi 1 dakika

Geçtiğimiz gece, kasabanın otobüs terminali bölgesindeki bir apartmanın üçüncü katından düşen 16 yaşındaki lise öğrencisi ağır yaralandı.

Genç kız, ilk olarak Dimetoka‘daki hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından durumunun ciddiyeti göz önüne alınarak, hemen Dedeağaç Üniversite Hastanesi’ne sevk edildi. Doktorlar, genç kızın leğen kemiği, bacaklar, eller ve yüzünde çok sayıda ciddi kırılma ve yaralanmalar olduğunu bildirdi.

Olayın ardından Orestiada Polis Müdürlüğü, genç kızın balkondan düşmesinin nedenlerini ve koşullarını araştırmaya başladı.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yaşlı Çiftçi Traktör Altında Hayatını Kaybetti

Orestiada (Kumçiftliği) bölgesinde bir çiftçinin traktörüyle giderken geçirdiği kaza sonucunda trajik ölümü, bölge sakinlerini yasa boğdu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Selanik - Dedeağaç Yolcu Tren Yolu Hattı Uzun Yıllardır Hizmet Dışı!

Yunanistan’da demiryolu ulaşımının önemli bir ayağını oluşturan Selanik – Dedeağaç hattının yıllardır çalışmaması, PASOK-Sinema Değişimi Parlamento Grubu Başkanı Nikos Androulakis ve milletvekili Apostolos Panas tarafından gündeme getirildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan ve Bulgaristan Limanları Arasında Demiryolu Bağlantısı İçin Büyük İlgi

Selanik’te düzenlenen 1. Güneydoğu Bağlantı Forumu’nda, Bulgaristan Ulaştırma ve İletişim Bakan Yardımcısı Sayın Anna Mineva-Natova açıklamalarda bulundu.
Devamını oku...