WhatsApp gruplarına son kullanma tarihi özelliği geliyor - Azınlıkça
Yaşam

WhatsApp gruplarına son kullanma tarihi özelliği geliyor

WhatsApp, kullanıcıların grup konuşmalarına son kullanma tarihi belirlemesine olanak tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik şu anda iOS beta sürümünde test ediliyor ve yakında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yeni özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları, gruplar için belirledikleri son kullanma tarihine ulaştıklarında otomatik olarak bir istem alacaklar. Bu istem, kullanıcıların grubu temizlemelerini sağlayacak.

WhatsApp’ın yeni özelliği grup bilgisinde mevcut olacak ve kullanıcılar bir gün, bir hafta veya özel bir tarih gibi çeşitli son kullanma seçenekleri arasından seçim yapabilecekler. Ayrıca, kullanıcılar fikirlerini değiştirirlerse önceden belirlenmiş olan son kullanma tarihini değiştirebilecek veya kaldırabilecekler.

Şu anda geliştirme aşamasında olan bu özellik, gelecekteki bir güncellemede tüm WhatsApp kullanıcılarına sunulacak. WhatsApp’ın bu yeni özelliği ile kullanıcılar, grup konuşmalarının düzenli ve temiz kalmasını sağlayacaklar.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yaşam

Whatsapp'tan grup sohbetlerine 'belki' güncellemesi

Dünyaca ünlü Whatsapp uygulamasında, yüzlerce belki binlerce kişinin yer aldığı grup sohbetlerinde tanımadığımız kişilerin telefon numaramızı görmesi sıklıkla şikayet edilen bir konuydu. Soruna çözüm geldi.
Devamını oku...
Yaşam

Whatsap'ta silinen mesajlar geri gelebilecek

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın yöneticisi Will Cathcart, WhatsApp uygulamasında yanlışlıkla silinen mesajları geri almayı sağlayan yeni bir özellik getirdiklerini açıkladı.
Devamını oku...
Yaşam

WhatsApp'ta 'çevrimiçi' görünmemek mümkün olacak

WhatsApp, ‘çevrimiçi’ bilgisini gizlemek isteyen kullanıcılar için yeni özelliğini beta sürümüne ekledi. Özellik yakında tüm telefonlarda kullanılabilir hale gelecek.
Devamını oku...