Yaşam

Bu telefonların sahipleri WhatsApp’ı kullanamayacak

Dünya genelinde en popüler mesajlaşma ve görüşme uygulamalarından biri olan WhatsApp’ın 2021 yılında çalışmayacağı telefonlar açıklandı. 

Hem iOS hem de Android telefon kullanıcıları için destek sayfasını güncelleyen WhatsApp, uygulamanın artık çalışmayacağı telefonları ayrı ayrı açıklamak yerine farklı bir yol izledi.

WhatsApp güncellediği destek sayfasında iOS 9’un altındaki sürümlere sahip iPhone kullanıcılarının artık WhatsApp’ı kullanamayacağını bildirdi

Yani iOS 9 ve üstü sürüme sahip olan kullanıcılar WhatsApp kullanmaya devam edebilecek. Android tarafında ise 4.0.3 sürümünden daha eski versiyonlara sahip telefonlar için artık WhatsApp çalışmayacak.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, Thrace covering Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yaşam

WhatsApp, gizlilik sözleşmesi değişikliklerini erteledi

Facebook şirketleri arasında güvenli yazışma uygulaması olarak öne çıkan WhatsApp şirketi, AB dışındaki kullanıcılarına zorunlu hale getirdiği yeni gizlilik sözleşmesini ertelediğini açıkladı.
Devamını oku...
Yaşam

WhatsApp’ın zorunlu paylaşım şartına AB’deki kullanıcılar için istisna

WhatsApp artık kendi kullanıcıları uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsa ana şirketi Facebook ile bilgi paylaşmalarını kabul etme şartı getiriyor.
Devamını oku...
Yaşam

WhatsApp 2021’de yeni özellikler sunacak

Kullanıcılarının bu sene dört gözle beklediği özelliklerden biri de PC veya laptopta WhatsApp’ın görüntülü ve sesli görüşmeye açılması olacak.
Devamını oku...