İskeçe Belediye Yüzme Havuzu 11 Eylül'de yeniden açılıyor - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Belediye Yüzme Havuzu 11 Eylül’de yeniden açılıyor

Fotoğraf arşivden kullanılmıştır

İskeçe Belediyesi ve Spor ve Gençlik Dairesi, 11 Eylül 2023 Pazartesi gününden itibaren “İskeçe Belediye Yüzme Havuzu” spor tesisinin yüzme havuzlarının açılacağını duyurdu.

İskeçe Belediyesi Yüzme havuzları, pazartesiden cumaya, sabah 10.00’dan akşam 22.30’a kadar açık olacak. Sabah saatlerinde halka açık yüzme, öğle saatlerinde engellilere yönelik yüzme dersleri ve akşam saatlerinde spor kulüpleri için yüzme dersleri ve eğitimleri düzenlenecek.

Halka açık saatlerde yüzme havuzlarını kullanmak isteyenler, Yüzme Havuzu Sekreterliği’ne başvurarak “sporcu kartı” almak zorunda olacaklar. Üyelik kartı, kullanıcı ücretinin önceden ödenmesinden sonra sekretarya tarafından aylık olarak yenilenecek.

Yüzme kulvarlarının kullanım ücreti, 31 Aralık 2023 tarihine kadar, 162/2022 sayılı İskeçe Belediye Meclisi kararı ile belirlenen şekilde kalacak.

Yüzme Havuzu’nun işletme yönetmeliği hükümlerine ve personelin talimatlarına uyulması, kullanıcıların güvenli ve emniyetli bir şekilde egzersiz yapabilmeleri için zorunludur.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Barosu'ndan Genel Çekimserlik Kararı

Hükümetin uygulamaya geçirmeyi planladığı vergi yasa tasarısı ile ilgili avukatların tepkileri sürüyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe'nin Orman Köyü Kışın Büyüsüne Büründü

İskeçe’nin dağlık bölgelerinden biri olan ve doğal güzellikleriyle tanınan Orman Köyü, bu yılın ilk kar yağışını 26 Kasım Pazar günü büyük bir heyecanla karşıladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Hastanesi Çalışanlarınlarından 2 günlük Grev

İskeçe Hastanesi çalışanları, sağlık hizmetlerindeki mevcut krize karşı 29-30 Kasım tarihlerinde iki günlük bir grev eylemine hazırlanıyor.
Devamını oku...