Kavala’da çiftlik kuran ünlü şarkıcı Vasilis Karras, kiraz, incir, üzüm ve zeytin üretiyor - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Kavala’da çiftlik kuran ünlü şarkıcı Vasilis Karras, kiraz, incir, üzüm ve zeytin üretiyor

Vasilis Karras

Yunanistan’ın ünlü şarkıcılarından Vasilis Karras, bir süre önce bir değil tam üç kez kaçırıldığını açıklamıştı.

Tanınmış şarkıcı daha sonra adam kaçıranların elinde kabus gibi anlar yaşasa da kurtarılmayı başardığını belirtmişti.

Hatta Nikos Koklonis’in ‘It’s Showtime’ programına konuk olan ünlü şarkıcı, hem kendisinin hem de ailesinin hayatını tehdit eden silahlı adamlar elinde yaşadığı her şeyi tüyler ürpertici ayrıntılarla anlatmıştı.

Karras, memleketi Selanik’te meydana gelen adam kaçırma olaylarında az daha hayatını kaybedeceğini ve onu esir alanlardan nasıl kaçmayı başardığını dile getirmişti.

‘Pek çok iyi şey, kötü şey, acı, zafer yaşadım. Deneyimlemeyi beklemediğim şeyler. İki kaçırılma olayı yaşadım. Korkmuştum. Hiç dikkat etmem. Ben hep kendimim. Hayatımda hiç bir insanı incitmedim, öyleyse neden üzüleyim ki?’ diyen sanatçı, şunları kaydetti:

‘Yedi kez nehir Stavrupoli’deki evimi sel aldı, hatırlayacağım çocukluk fotoğraflarım bile kalmadı, yedi kez buzdolapları, mutfaklar…’

Vasilis Karras, şarkıcılık alanında uzun ve başarılı bir kariyerin ardından, profesyonel yönelimini değiştirmeye karar verdi.

Kavala’nın Kokkinohori bölgesinde kendi çiftliğinde ‘Karras Farm’ı kuran sanatçı, kişisel servetinin büyük bir bölümünü buraya yatırarak ve devlet yardımı olmaksızın kurduğu çiftliği hakkında ‘Benim arazimde kiraz, incir, üzüm ve zeytin üretiliyor. Çok ağır metallerin tüketiciye ulaşmaması için elimden geldiğince halk sağlığına zararlı ilaçları kullanmamaya özen gösteriyorum. Elimden geleni yapacağım ve başaracağıma inanıyorum’ diyor.

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Ünlü şarkıcı Vasilis Karras belediye seçimlerinde aday oluyor

Yunanistan’ın sevilen şarkıcılarından Vasilis Karras’ın en büyük aşkı şarkı söylemek olabilir, ama görünen o ki toplumsal meselelerle de ilgilenmek istiyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos Türkiye yolcusu

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos, Türkiye’ye gitmek üzere. Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından davet edilen Panayotopulos, Salı günü depremlerden zarar gören Hatay’ı ziyaret edecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

ND ile SYRIZA, Türk-Yunan sınırındaki çelik çit nedeniyle ‘birbirlerine girdiler’

Yunanistan Vatandaşı Koruma Bakanı Takis Theodorikakos, SYRIZA AP Milletvekili Dimitris Papadimulis’in SYRIZA’dan uzaklaştırılmasını istedi.
Devamını oku...