İskeçe Pazarı'nın günü değişti - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Pazarı’nın günü değişti

Yunanistan‘ın 25 Mart Bağımsızlık Günü ve Ulusal Bayramı nedeniyle aynı güne denk gelen İskeçe Halk Pazarı’nın düzenlenme gününün değiştirilmesi kararı alındı.

İskeçe (Xanthi) Belediyesi, 25 Mart Cumartesi Ulusal Bayram gününe denk gelen İskeçe Pazarı’nın 24 Mart Cuma günü yapılmasına karar verdi.

İlgili karar, İskeçe Belediye Meclisi’nin 47/2023 sayılı kararı ve İskeçe Pazarı Yönetmeliği’nin 1. maddesi uyarınca alındı.

Karar doğrultusunda dernek üyelerinin ivedilikle bilgilendirilmesi istenirken Üretici Derneği ve İskeçe İli Perakendeciler Birliği’nden gereken duyuruları yapması bekleniyor.

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Ünlü şarkıcı Vasilis Karras belediye seçimlerinde aday oluyor

Yunanistan’ın sevilen şarkıcılarından Vasilis Karras’ın en büyük aşkı şarkı söylemek olabilir, ama görünen o ki toplumsal meselelerle de ilgilenmek istiyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos Türkiye yolcusu

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos, Türkiye’ye gitmek üzere. Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından davet edilen Panayotopulos, Salı günü depremlerden zarar gören Hatay’ı ziyaret edecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

ND ile SYRIZA, Türk-Yunan sınırındaki çelik çit nedeniyle ‘birbirlerine girdiler’

Yunanistan Vatandaşı Koruma Bakanı Takis Theodorikakos, SYRIZA AP Milletvekili Dimitris Papadimulis’in SYRIZA’dan uzaklaştırılmasını istedi.
Devamını oku...