Yunanistan Batı Trakya Haber

Çocuk paralarının beşinci taksidi ne zaman ödenecek?

Sosyal Yardım Ödenekleri ve Sosyal Dayanışma Kurumu (OPEKA), çocuk paralarının dördüncü taksidinin 30 Kasım günü ödeneceğini açıkladı.

“Çocuk Paraları, A21” platformunun 11 Kasım saat 00:01’de geçici olarak kapanacağı belirtilirken, OPEKA’dan hak sahiplerinin hesaplarına paraların 30 Kasım günü yatacağı vurgulandı.

Çocuk parasının beşinci taksidinin ödenmesi tamamlandıktan sonra elektronik platformun başvurular için yeniden açılacağı kaydedildi.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Doğum paraları ödeniyor

Yunanistan Sosyal Yardım Ödenekleri ve Sosyal Dayanışma Kurumu (OPEKA), Mayıs ayı sonuna kadar başvuruları onaylanmış ailelere doğum yardımının ilk taksidinin ödeneceğini duyurdu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Kimler üvey evlat edinebilir ve 1200 evro aylık yardım kazanabilir?

Yunanistan Çalışma ve Sosyal Konular Bakan Yardımcısı Domna Mihailidu, aylık 300 ila 1200 evro yardım verilecek olan üvey evlat edinme projesi hakkında detay verdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Ayda 1200 evro üvey evlat edinme desteği 26 yaşına kadar sürecek

Yunanistan Çalışma ve Sosyal Meseleler Bakan Yardımcısı Domna Mihailidu, üvey evlat edinecek olan ailelere aylık 300 ile 1200 evro arası destek primi verilmesini öngören yasal düzenlemenin hazır olduğunu açıkladı.
Devamını oku...