Yavru kedileri ayakkabı kutusuna koyup çöpe attılar - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yavru kedileri ayakkabı kutusuna koyup çöpe attılar

Yunanistan‘da Volos liman şehrinde kimliği belirsiz bir kişinin yavru kedileri ayakkabı kutusuna kapatıp çöpe attı. Kimliği belirsiz kişiler hakkında şikayet ve dava açıldı.

Volos Hayvan Refahı Grubu’nun kimliği belirsiz bir kişinin üç yavru kediyi ayakkabı kutusuna koyup çöpe attığını bildirmesiyle hayvanlara yönelik insanlık dışı davranışlara ilişkin bir başka olay daha gün ışığına çıktı.

Hayvan Refahı Grubunun bir gönüllüsünün Volos Polis Karakolu görevlisi tarafından Volos, Nea Ionia’da bir çöp kutusunun arkasında bantla kapatılmış üç haftalık üç yavru kedinin bulunduğu bir ayakkabı kutusu bulunduğu konusunda bilgilendirildiği kaydedildi.

Suç duyurusu üzerine kimliği belirsiz kişiler hakkında dava açıldı.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Selanik - Dedeağaç Yolcu Tren Yolu Hattı Uzun Yıllardır Hizmet Dışı!

Yunanistan’da demiryolu ulaşımının önemli bir ayağını oluşturan Selanik – Dedeağaç hattının yıllardır çalışmaması, PASOK-Sinema Değişimi Parlamento Grubu Başkanı Nikos Androulakis ve milletvekili Apostolos Panas tarafından gündeme getirildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya'dan Çocuklar Başbakan Miçotakis'e Mesaj Gönderdi

Batı Trakya dahil Yunanistan’ın dört bir yanından 4,000’den fazla çocuk, COP28’in açılışı münasebetiyle Başbakan Kiryakos Miçotakis’e iklim kriziyle ilgili endişe ve taleplerini ifade eden mesajlar gönderdi.
Devamını oku...
YaşamYunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Ne Kadar?

Düğünler, hayatın en unutulmaz anlarından biri olup, bu özel günün her ayrıntısının mükemmel olması beklenir. Bu anların ölümsüzleştirilmesi adına düğün fotoğrafçılığı kritik bir rol oynar.
Devamını oku...