Halı sahada kalp krizi geçirmişti: 20 yaşındaki öğrenci hayata tutunamadı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Halı sahada kalp krizi geçirmişti: 20 yaşındaki öğrenci hayata tutunamadı

Yunanistan’ın Selanik bölgesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken kalp krizi geçiren 20 yaşındaki genç, 3 Mart Cuma günü erken saatlerde son nefesini verdi.

Verialı genç öğrenci, geçtiğimiz hafta durumu kritik bir şekilde Selanik’teki ‘Papageorgiu’ Hastanesi’nin Yoğun Bakım Ünitesi’ne yatırılmıştı.

22 Şubat günü öğleden sonra talihsiz gencin, beraberindekilerle birlikte Selanik’in merkezindeki Agiu Dimitriu caddesindeki bir sahaya gittiği hatırlanıyor.

20 yaşındaki futbolcunun ısınmaya hareketleri sırasında kendini kötü hissettiği ve saha kenarına geldiği, birkaç dakika sonra kendini daha iyi hissederek tekrar oynamak için sahaya döndüğünde kalp krizi geçirdiği kaydediliyor.

Olay yerine gelen beden eğitimi uzmanı, hemen defibrilatörle genci hayata döndürmeye çalışırken, 20 yaşındaki gencin ilk başta bilincinin yerine geldiği, ancak görünüşe göre daha sonra başka bir kalp krizi daha geçirdiği ekleniyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dünyanın En Kısa 5 Uçuşu: Aralarında Yunanistan Var

En kısa uçuşlar arasında yer alan Yunanistan’daki Karpathos ile Kasos arasındaki uçuş, Ege’nin turkuaz suları üzerinden geçerek sizi büyüleyecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Avrupa Parlamentosu Seçimleri Yaklaşırken Anket Sonuçları Yayınlandı

Yunanistan’da Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde yapılan kamuoyu araştırmaları, siyasi partiler arasındaki rekabetin son durumunu gözler önüne serdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Emekli Maaşları ve Yardım Ödemeleri Yarına Kadar Tamamlanıyor

Yunanistan’da Paskalya öncesi emekli vatandaşların ve yardım hak sahiplerinin gözü kulağı, 26 Nisan Cuma gününe kadar gerçekleştirilecek emekli maaşları ve yardım ödemelerinde.
Devamını oku...