Yaşlı kadının 270 bin evrosunu çaldı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yaşlı kadının 270 bin evrosunu çaldı

Yunanistan’ın Selanik şehrinin Tumba bölgesinde, kendisini teknik servis elemanı olarak tanıtan bir hırsız, yaşlı kadının evine girerek para ve altınlarını çaldı.

Geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen olay sonrası polisin sürdürdüğü soruşturmanın tamamlandığı, hırsızın 23 yaşındaki bir erkek olduğunun tespit edildiği kaydedildi.

Yaşlı kadının evine kendini teknik servis elemanı olarak tanıtarak giren 23 yaşındaki hırsızın yaklaşık 100 bin evro nakit para ve 170 bin evro değerinde altın lirayı çaldığı aktarılıyor.

Öte yandan toplam 270 bin evro tutarında nakit para ve altın liraların ötesinde, hırsızın ayrıca önemli ziynet eşyaları ve 5 banka kartını da çaldığı ekleniyor.

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

EFET dondurulmuş tavuk rulosunu geri toplatıyor

Yunanistan Birleşik Gıda Denetleme Kurumu (EFET) salmonella tespit edilen beykon ve peynirle doldurulmuş dondurulmuş tavuk rulolarının toplatılması kararı verdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da Grigoropulos'un ölüm yıldönümünde polis yine saldırdı

Yunanistan’da 16 yaşındaki Aleksandros Gripgoropulos’un polis kurşunuyla öldürülmesinin üzerinden 14 yıl geçmiş olsa da eylemlerle anılmaya devam ediyor. Atina ve Selanik’te gerçekleştirilen polis şiddetine karşı protesto eylemlerde polis yine sert müdahale etti.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Çavuşoğlu: Ya Yunanistan geri adım atar, anlaşmalara uyar ya da biz gereğini yaparız

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan’ın adalardaki askeri tatbikatlarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Ya Yunanistan geri adım atar, anlaşmalara uyar ya da biz gereğini yaparız.” ifadelerini kullandı.
Devamını oku...