İskeçe’de otomobilin çarptığı kadın garsonun ayağı kırıldı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de otomobilin çarptığı kadın garsonun ayağı kırıldı

Görsel arşivden kullanılmıştır

Batı Trakya’nın İskeçe (Xahthi) şehrinin Eski Şehir (Palia Poli) bölgesinde otomobilin çarptığı bir kadın garsonun ayağı kırıldı.

Bilindiği üzere söz konusu bölgedeki kafe-restoranlar, müşterilerine hizmet verebilmek için dış mekanlara masa-sandalye koyuyorlar ve o sırada araçlar yoldan geçmeye devam ediyor.

Yine böyle bir ortamda, 18 Kasım Cuma günü, garson kadın, müşterilerine hizmet etmeye çalışırken yoldan geçmekte olan bir otomobilin kendisine çarptığı ve ayağının kırıldığı kaydedildi.

İskeçe Özel Sektör Çalışanları Derneği, yayınladığı açıklamada olayı kınarken, geçmişte de benzer olayların yaşandığını ve dış mekanlara masa-sandalye konmasına izin veren kurumların ve işverenlerin çalışanları tehlikeye attığını vurguladı.

Dernek, ambulansın ayağı kırılan garsonu almak için geldiğinde, ambulansın olay yerine girebilmesi için masa-sandalyelerin toplandığını vurgularken, kazanın nasıl olduğunun araştırılması ve sorumluların cezalandırılmasını talep ediyor.

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe'de azınlık öğrencileri buldukları para dolu cüzdan teslim ettiler

İskeçe’de dört azınlık lise öğrencisi yolda buldukları cüzdanı hiç düşünmeden sahibine teslim ettiler.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Koyunköylü genç iş kazasında hayatını kaybetti

Almanya’da gurbette çalışan İskeçe’den Koyunköylü Hasan Zimnak adlı genç iş kazasında hayatını kaybetti. Vefat haberi Koyunköylüleri yasa boğdu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine Medresesi eski Müdürü Hafız Hasan Bağdatlı vefat etti

Batı Trakya’nın önde gelen ilahiyatçı ve hocalarından Gümülcine Medrese-i Hayriye’nin eski Müdürü Hafız Hasan Bağdatlı hoca, 5 Aralık Salı günü hakkın rahmetine kavuştu. 
Devamını oku...