İskeçe’de otomobilin çarptığı kadın garsonun ayağı kırıldı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de otomobilin çarptığı kadın garsonun ayağı kırıldı

Görsel arşivden kullanılmıştır

Batı Trakya’nın İskeçe (Xahthi) şehrinin Eski Şehir (Palia Poli) bölgesinde otomobilin çarptığı bir kadın garsonun ayağı kırıldı.

Bilindiği üzere söz konusu bölgedeki kafe-restoranlar, müşterilerine hizmet verebilmek için dış mekanlara masa-sandalye koyuyorlar ve o sırada araçlar yoldan geçmeye devam ediyor.

Yine böyle bir ortamda, 18 Kasım Cuma günü, garson kadın, müşterilerine hizmet etmeye çalışırken yoldan geçmekte olan bir otomobilin kendisine çarptığı ve ayağının kırıldığı kaydedildi.

İskeçe Özel Sektör Çalışanları Derneği, yayınladığı açıklamada olayı kınarken, geçmişte de benzer olayların yaşandığını ve dış mekanlara masa-sandalye konmasına izin veren kurumların ve işverenlerin çalışanları tehlikeye attığını vurguladı.

Dernek, ambulansın ayağı kırılan garsonu almak için geldiğinde, ambulansın olay yerine girebilmesi için masa-sandalyelerin toplandığını vurgularken, kazanın nasıl olduğunun araştırılması ve sorumluların cezalandırılmasını talep ediyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Otoban Geçiş Ücretlerine Zam Geliyor

Yunanistan’da 2024 yılı itibarıyla otoban geçiş ücretlerinde yüzde 15’lere varan artış öngörülüyor. Bu zam, ülke genelindeki transit geçiş maliyetlerini de etkileyecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya Hayvan Besicileri Hak Ettikleri Ödemeleri Bekliyor

Batı Trakya’daki hayvan besicileri, 2022 yılı için hak ettikleri keçi, koyun (süt) ve sığır eti (yavru) ödemelerini hala alamadıklarını ifade ediyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Barosu'ndan Genel Çekimserlik Kararı

Hükümetin uygulamaya geçirmeyi planladığı vergi yasa tasarısı ile ilgili avukatların tepkileri sürüyor.
Devamını oku...