İskeçe'de istinat duvarı 4 aracın üstüne yıkıldı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de istinat duvarı 4 aracın üstüne yıkıldı

Batı Trakya genelinde etkili olan soğuk hava dalgası ve sert rüzgar başta elektrik kesintileri olmak üzere ağaç ve duvarların devrilmesine çöp kutularının savrulmasına ve çatıların uçmasına neden oluyor.

İskeçe’de (Xanthi) soğuk hava dalgası ve sert rüzgar kentin belirli bölgelerinde küçük çaplı hasarlara neden olurken otopark olarak kullanılan boş araziyi yoldan ayıran duvar araçların üstüne yıkıldı.

İskeçe’de Leoforos Stratou Caddesi’nde bulunan otoparkın yol duvarı sert rüzgara dayanamayarak parkta duran araçların üstüne yıkıldı. 

Görünmez kazada dört aracın maddi hasar gördüğü öğrenilirken yaralananın olmadı kaydedildi.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'a girişler hakkında yeni NOTAM

Yurtdışından Yunanistan’a girişlerde uygulanan mevcut koronavirüs Kovid-19 salgını ile ilgili tedbir ve yasaklar yayınlanan yeni NOTAM ile 7 Şubat Pazartesi gününe kadar uzatıldı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

61 yaşındaki İskeçeli trafik kazasında can verdi

İskeçe (Xanthi) şehrinde trafiğin en yoğun olduğu caddelerden birinde dün meydana gelen trafik kazasında 61 yaşındaki bir vatandaşın yaşamını yitirdiği öğrenildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de buzlu yollar: Bir günde 3 kaza

Yunanistan genelinde hakim olan ‘Elpida’ kötü hava dalgası, Batı Trakya’da da etkili olurken, trafik kazalarını da beraberinde getirdi.
Devamını oku...