Drama Belediye Başkan Yardımcısı trafik kazasında can verdi: 38 yaşındaydı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Drama Belediye Başkan Yardımcısı trafik kazasında can verdi: 38 yaşındaydı

Drama halkı genç belediye başkan yardımcısının trafik kazasında ölüm haberinin acısını yaşıyor.  

Drama’da Temizlik İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Hristos Kiriakidis geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kiriakidis 38 yaşındaydı.

9 Ocak 2022 Pazar günü erken saatlerde Drama Belediyesi Temizlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hristos Kiriakidis geçirdiği trafik kazası sonucu hayata veda etti.

Drama’nın güney çevre yolunda meydana gelen trafik kazasında, şu ana kadar bilinmeyen bir nedenle 38 yaşındaki Belediye Başkan Yardımcısının kullandığı araç metal yol aydınlatma direğine çarptı. Kiriakidis ölümcül şekilde yaralanırken Drama Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza nedenleri ve koşulları ile ilgili Drama Trafik Şube ekipleri ön soruşturma başlattı.

Öte yandan Drama Belediye Başkanı Hristodulos Mamsakos, acı haberle ilgili “Kelimeler duygularımı ifade etmekte yetersiz kalıyor. Drama Belediyesinde dava arkadaşım Hristos Kiriakidis’i kaybettiğimi derin bir üzüntü ve acıyla öğrendim. Ani ve beklenmedik kayıp, kederimi daha da ağırlaştırıyor. Ailesine, yakınlarına ve sevenlerine en içten taziyelerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

61 yaşındaki İskeçeli trafik kazasında can verdi

İskeçe (Xanthi) şehrinde trafiğin en yoğun olduğu caddelerden birinde dün meydana gelen trafik kazasında 61 yaşındaki bir vatandaşın yaşamını yitirdiği öğrenildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Robert De Niro yeni filmini çekmek için Drama’ya geliyor

Hollywood’un dünyaca ünlü yıldızı Robert De Niro’nun başrolünü oynayacağı yeni filminin çekimleri için Doğu Makedonya – Trakya Eyaleti’ne bağlı Drama iline geleceği duyuruldu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de buzlu yollar: Bir günde 3 kaza

Yunanistan genelinde hakim olan ‘Elpida’ kötü hava dalgası, Batı Trakya’da da etkili olurken, trafik kazalarını da beraberinde getirdi.
Devamını oku...