Aşı sertifikası göstermesini isteyen kafe sahibini ısırdı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Aşı sertifikası göstermesini isteyen kafe sahibini ısırdı

Nausa’da yaşlı bir adam, dükkânında oturmasına izin vermek amacıyla aşı sertifikasını veya rapid test sonucunu göstermesini isteyen kafe sahibini ısırarak hastanelik etti.

Akıl almaz olayda yaşlı adamın aşı sertfikası veya hastalık belgesi ya da negatif sonuçlu rapid testi gösterememesi üzerine kafe sahibi kendisinden dükkanını terk etmesini istedi. Sinirlenen yaşlı adam kafe sahibine hakaretler ederek arkadaşıyla birlikte dükkanı terk etti.

Öte yandan yaşlı adam birkaç saat sonra yanında kimliği olmadığı halde üzerinde barkodu olmayan sahte bir hastalık belgesiyle kafeye geri döndü.

Kafe sahibi kendisine tekrar dükkanı terk etmesini söylenince, öfkeli adam garsonlara ve kafeterya sahibine hakaretler savurmaya başladı. Hızını alamayan yaşlı adam, kafe sahibinin yüzüne yumruk attı ve ardından yanağından ısırdı.

77 yaşındaki yaşlı adam kafeden hakaret ve tehditlerle ayrılırken, yanağı açılan kafe sahibi ise sağlık merkezine dikiş attırmak için gitti.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Seyahatlerde aşılara 9 aylık süre geliyor

Avrupa Birliği üye ülkelere girişlerde aşıların geçerlik süresinin 9 ay olarak kabul edilmesini öngören bir tavsiye kararı açıklamaya hazırlanıyor. Kararı her ülke kendisi verecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Miçotakis: AB içi seyahatlerde 60 yaş üzerindekiler için 3. doz zorunlu olsun

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, 60 yaş üstü yurttaşların seyahatlerinde Avrupa aşı sertifikasına 3. Doz zorunluluğu getirilmesi talebiyle Avrupa Komisyon Başkanına mektup gönderdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

AB içi seyahatlerde 3. doz aşı zorunlu mu olacak?

Avrupa Birliği’nde özellikle seyahatlerde üçüncü doz aşının zorunlu olması ve aşı sertifikalarının yenilenmesi konusundaki tartışmalar artarak devam ediyor. 
Devamını oku...