Aşı karşıtı paylaşımlar yapan doktora 3 bin evro ceza | Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Aşı karşıtı paylaşımlar yapan doktora 3 bin evro ceza

Yunanistan’ın Larisa şehrinde, sosyal medya hesabından Kovid-19 aşısı karşıtı paylaşımlar yapan bir kadın doğum uzmanına 3 bin evro idari ceza kesildi.

Geçtiğimiz Mayıs ayında ‘Kovid-19 aşılarına hayır deyin, çok büyük yanetkileri var’ başlığıyla yaptığı paylaşımda, kadın doğum uzmanı, koronavirüs için tedavi yöntemleri olduğunu ve kısa sürede sonuç verdiğini iddia etmişti.

Hastanelerde enfeksiyon kapan pekçok kişinin yaşamını yitirdiğini belirten aşı karşıtı doktor, halkı cesur olmaya ve küreselleşmeye tepki göstermeye davet ediyordu.

Larisa Tabipler Derneği, olay sonrasında kendisini ifadeye çağırırken, ifade sonrasında Dernek yönetimi, aldığı kararla, söz konusu üyesine antideontolojik ve bilim karşıtı paylaşımlarından dolayı 3 bin evro para cezası kesti.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da 2070 vaka 5 ölüm

Ulusal Kamu Sağlığı Kurumu EODY 26 Temmuz Pazartesi günü yaptığı duyuruyla son 24 saat içerisinde Yunanistan genelinde toplam 2070 koronavirüs vakası tespit edildiğini açıkladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

EFKA ve OAED 2,5 milyar evro ödeme yapıyor

Çalışma ve Sosyal Meseleler Bakanlığı, e-EFKA ve OAED’in planlamasına göre, 26-30 Temmuz tarihleri arasında yaklaşık 5,6 milyon hak sahibine 2,5 milyar evro ödeme yapılacak.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Aile içi şiddet uygulayan veya orman yakanlara ağır ceza yasası geliyor!

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, 26 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşen Bakanlar Kurulu toplantısında, çocuk ve kadınlara şiddet uygulayanlar ile ormanları yakanlara verilecek cezaların ağırlaştırılacağını duyurdu.
Devamını oku...