Çipras, Mikonos yolcusu | Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Çipras, Mikonos yolcusu

SYRIZA Partisi Genel Başkanı Aleksis Çipras koronavirüs vakaları nedeniyle  kısıtlama kararlarının alındığı Mikonos adasına gitme kararı aldı.

SYRIZA Partisi Genel Başkanı Aleksis Çipras, ND hükümetinin başarısız politikaları sonucu geceleri sokağa çıkma ve müzik yasaklarının uygulandığı Mikonos adasını ziyaret edecek.

Mikonos adasındaki mağazalarda müzik yasağı getirilirken, gece 1.00’den sabah 6.00’ya kadar da sokağa çıkma yasağı uygulanıyor.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da 2070 vaka 5 ölüm

Ulusal Kamu Sağlığı Kurumu EODY 26 Temmuz Pazartesi günü yaptığı duyuruyla son 24 saat içerisinde Yunanistan genelinde toplam 2070 koronavirüs vakası tespit edildiğini açıkladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

EFKA ve OAED 2,5 milyar evro ödeme yapıyor

Çalışma ve Sosyal Meseleler Bakanlığı, e-EFKA ve OAED’in planlamasına göre, 26-30 Temmuz tarihleri arasında yaklaşık 5,6 milyon hak sahibine 2,5 milyar evro ödeme yapılacak.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Aile içi şiddet uygulayan veya orman yakanlara ağır ceza yasası geliyor!

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, 26 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşen Bakanlar Kurulu toplantısında, çocuk ve kadınlara şiddet uygulayanlar ile ormanları yakanlara verilecek cezaların ağırlaştırılacağını duyurdu.
Devamını oku...