Yunanistan Batı Trakya Haber

Kavalalı memuru 600 evro için mi öldürdüler?

Doğu Makedonya-Trakya Eyaleti’nin Kavala ilinde bir nehirde ölü olarak bulunan 40 yaşındaki Kostas Daskalu vakasında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Adli tıp uzmanlarının cinayet izi bulamadığı olayla ilgili konuşan bir görgü tanığı, Daskalu’nun 5 gün boyunca ölü bulunduğu nehrin yakınlarında bir bankta uyuduğunu, telefonda konuşurken ‘Çalışıp ödeyeceğim. 600 evro için beni öldürecek misiniz?’ dediğini duyduğunu bildirdi.

Kaybolduğu gün yine aynı bankta uyurken ambulans ve polis ekiplerinin Daskalu’nun başına geldiği, görgü tanığı kendilerine yaklaşınca polislerin ‘Maske takmıyorsun, evine git’ diyerek kendisini oradan uzaklaştırdığı, sonra polislerle ambulansın bir yana, Daskalu’nun öbür yana gittiği iddia ediliyor.

Daskalu’nun babası ise ‘Oğlumu uyuşturucudan yarı baygın halde bırakmayacaklardı, toparlayacaklardı’ diyerek polislere isyan ediyor.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, Thrace covering Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Hardalyas: Gümülcine ve Maronya-Şapçı sakinleri dikkatli olsun

Yunanistan Sivil Koruma Bakan Yardımcısı Nikos Hardalyas, Gümülcine (Komotini) ve Maronya-Şapçı (Sapes) Belediyeleri sakinlerine seslendi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya’da halk pazarı satıcılarına ve işletmelere ceza yağdı

Batı Trakya’nın Rodop ve İskeçe (Xanthi) illerinde halk pazarları satıcılarına ve işletmelere toplamda 3 bin 600 evro ceza kesildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Tarkan Multaza Eyalet danışmanı görevine getirildi

Doğu Makedonya-Trakya Eyalet Başkanı Hristos Metios, Rodop ilinden Tarkan Multaza ve Drama ilinden Grigoris Papaemanuil’i danışmanlık görevine getirdi.
Devamını oku...