Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine Belediyesi’nden öğrencilere bedava tablet

Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) Belediyesi, uzaktan eğitimde kullanmaları için ortaokul ve lise öğrencilerine dağıtılmak üzere 45 adet tablet bilgisayar hediye etti.

Tabletleri Belediye Başkanı Yannis Garanis Ortaöğretim Müfettişi Marigula Kosmidu’ya teslim ederken, Müfettiş Gümülcine Belediyesi’ne teşekkür etti.

Konuyla ilgili olarak Garanis, uzaktan eğitimin koronavirüsün yayılmasını önlemek amacıyla başvurulmuş bir ihtiyaç olduğunu, Gümülcine Belediyesi’nin de öğrenciler sınıflara dönene kadar uzaktan eğitimin kaliteli olması için katkı sağlamak istediğini belirtti.

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine KEP’leri sadece randevuyla hizmet veriyor

Gümülcine (Komotini) Belediyesi’nin vatandaşa hizmet merkezleri (KEP) koronavirüs tedbirleri nedeniyle sadece randevu ile hizmet vermeye devam ediyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine Belediyesi 4+1 çöp kamyonu satın aldı

Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) Belediyesi’nin Maliye Komisyonu 4 adet 16m3 çöp kamyonuyla bir de hidrolik vinçli çöp kamyonunun satın alınmasını onayladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine’de gıda yardımları dağıtılmaya başlandı

Avrupa Birliği’nin TEBA programı kapsamında gerçekleşen gıda yardımı dağıtımı, dün Gümülcine (Komotini) Belediyesi’nin Çokamaçlı Merkezinde (Marasli 1) başladı.
Devamını oku...