Yunanistan Batı Trakya Haber

Koronaya yakalanan Gümülcine Belediye Başkanı Garanis anlattı: Zor olanı…

Gümülcine Belediye Başkanı Yannis Garanis

Koronavirüse yakalanan Gümülcine (Komotini) Belediye Başkanı Yannis Garanis, karantinada çok zor bir 10 gününü geride bıraktığını, iyileşme sürecinin başladığını söyledi.

Yerel Hronos radyosuna konuşan Belediye Başkanı, “Gayet iyiyim ve haftasonuna kadar karantinadan çıkacağımı düşünüyorum” derken, kendisinde Kovid-19 semptomlarının ilk başta çok belirgin olmasa da 10 gün boyunca yüksek ateşle başbaşa kaldığını, ateşinin 39 derecenin altına düşmediğini ve nefes almakta güçlük çektiğini belirtti.

Garanis, kendi yokluğunda Belediyenin çalışmasıyla ilgili olarak ise “Çok değerli çalışma arkadaşlarımız ve başkan yardımcılarımız var ki ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Yokluğumda beni aratmadılar, bu yüzden onlara ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Drama’da bir hemşire daha koronadan öldü: 59 yaşında

Batı Trakya’nın da içinde yer aldığı Doğu Makedonya-Trakya Eyaleti’nin Drama ilinde, devlet hastanesi çalışanı bir hemşire daha koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine’de sokak köpeğine ateş ettiler

Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) şehrinde kimliği bilinmeyen kişiler hava tüfeğiyle bir sokak köpeğine ateş ederek yaraladılar.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine’de üzerine ağaç devrilerek ölen adamın ailesine 164 bin evro tazminat

Danıştay, Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) şehrinde bir etkinlik sırasında yaşamını yitiren seyyar satıcının ailesine 164 bin 280 evro tazminat ödenmesini kararlaştırdı.
Devamını oku...