Kaybolan kızın babası: Hayatının tehlikede olduğuna inanıyorum - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Kaybolan kızın babası: Hayatının tehlikede olduğuna inanıyorum

Artemis Vasili

Beş gündür bulunamayan 19 yaşındaki Artemis Vasili için ailesi hayati tehlike endişesi taşıyor. Genç kızın ailesi ve erkek kardeşi herkesten yardım talep ediyor.

Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Koropi bölgesinde geçtiğimiz cuma günü ortadan kaybolan ve o günden beri bir türlü izine rastlanamayan 19 yaşındaki Artemis Vasili’yi arama çalışmaları sürüyor.

1.62 boyunda, siyah saçlı ve kahverengi gözlü Artemis’in kaybolduğu gün üzerinde siyah pantolon, beyaz ayakkabılar, açık mavi çizgili bir gömlek ve siyah bir çanta olduğu bulunuyordu.

Beş gündür kapıda kayıp kızını beklediğini belirten babası, muhtemelen gümüş çerçeveli bir gözlük taktığını belirttiği genç kızının hayati tehlikede olduğunu inanıyor.

19 yaşındaki kızı Artemis Vasili’yi görenlerin acilen polise haber vermesini isteyen babası kızı hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Hayatının tehlikede olduğunu düşünüyorum. Artemis, sakin sessiz bir çocuk olduğu için çok hassas, çok utangaçtır. Bugün benim çocuğum kayboldu, yarın başka bir çocuk daha kaybolabilir. İnsanlardan bize yardım etmelerini istiyoruz.”

19 yaşındaki gen kız evden ayrılırken ailesine bir iş görüşmesine gideceğini söylemişti. İş görüşmesi ifadesini araştıran polis genç kızın iş görüşmesine gitmediğini tespit etti.

Kayıp kızı bulmak için araştırmalarını yoğunlaştıran emniyet teşkilatı Artemis’in aklından neler geçtiğini öğrenmek amacıyla ailesinden ve arkadaşlarından bilgi topluyor.

Artemis’in eve dönmesini isteyen annesi ise genç kızının son dönemlerde bir gönül ilişkisinin bulunmadığını söylüyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe'nin Dolaphan Köyünden Bir Vatandaş Atina'da Hayatını Kaybetti

İskeçe iline bağlı Mustafçova Belediyesi’nin sakinlerinden olan Dolaphan köyünden 60 yaşındaki vatandaş Atina’da yaşanan kavgada hayatını kaybetti.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da Halk En Çok Hangi Hastalıktan Ölüyor?

Yunanistan’da vatandaşların en çok hangi hastalıklardan dolayı öldükleri belli oldu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Grev Ulaşımı Felç Edecek

ADEDY’nin çağrısıyla başlayan ve Yunanistan Toplu Taşıma Federasyonu tarafından desteklenen 24 saatlik grev, çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle başlıyor. İşçi sendikalarının grev ilan etmesi, toplu taşıma hizmetlerinde önemli aksamalara yol açacak.
Devamını oku...