19 yaşındaki kayıp kızı bulmak için yoğun çaba - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

19 yaşındaki kayıp kızı bulmak için yoğun çaba

Artemis Vasili

Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Koropi bölgesinde cuma günü kaybolan ve hâlâ izine rastlanamayan 19 yaşındaki Artemis Vasili’nin bulunması için yoğun çaba sarf ediliyor.

Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Koropi bölgesinde Cuma günü kaybolan ve hâlâ izine rastlanamayan 19 yaşındaki Artemis Vasili’nin bulunması için Savcılıktan sosyal medya hesaplarının incelenme izni istenecek.

Geçtiğimiz Cuma günü öğle saatlerinde bir iş görüşmesine gitmek üzere evden çıkan genç kadından bir daha haber alınamazken, Silver Alert Servisi, Artemis’in son günlerde kimlerle temasa geçtiğini bulmak adına Savcılıktan sosyal medya hesaplarına ulaşım izni isteyecek.

Çok çocuklu bir ailenin kızı olan Artemis’i, kardeşleri, gidebileceği her yerde kapı kapı arıyor, hastanelere bakıyorlar.

Genç kadının evden çıkarken üzerinde 40 evro olduğu belirtilirken, telefon sinyali yoluyla da kendisine ulaşılmaya çalışılıyor.

Kayıp ilanı verilen Artemis’in kaybolduğu gün üzerinde siyah bir pantolon, beyaz ayakkabılar, açık mavi çizgili bir gömlek ve siyah bir backpack çanta olduğu kaydedilirken, kendisini görenlerin acilen polise haber vermesi rica olunuyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe'nin Dolaphan Köyünden Bir Vatandaş Atina'da Hayatını Kaybetti

İskeçe iline bağlı Mustafçova Belediyesi’nin sakinlerinden olan Dolaphan köyünden 60 yaşındaki vatandaş Atina’da yaşanan kavgada hayatını kaybetti.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da Halk En Çok Hangi Hastalıktan Ölüyor?

Yunanistan’da vatandaşların en çok hangi hastalıklardan dolayı öldükleri belli oldu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Grev Ulaşımı Felç Edecek

ADEDY’nin çağrısıyla başlayan ve Yunanistan Toplu Taşıma Federasyonu tarafından desteklenen 24 saatlik grev, çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle başlıyor. İşçi sendikalarının grev ilan etmesi, toplu taşıma hizmetlerinde önemli aksamalara yol açacak.
Devamını oku...