Yunanistan Batı Trakya Haber

Dedeağaç’ta 15 yaşındaki hasta yoğun bakımdan çıktı

Batı Trakya’nın Evros ilinde yaşanan trafik kazasında hastaneye kaldırılan ve koronavirüs testi pozitif çıkan 15 yaşındaki göçmeninin yoğun bakımdaki tedavisi tamamlandı.

Dedeağaç Hastanesi‘nde yer alan özel korona bölümünde entübe edilen 15 yaşındaki göçmenin yoğun bakım tedavisi tamamlandığı açıklandı. 

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Dedeağaç Hastanesi’nin korona ünitesinde tedavi altına alınan genç hasta aslında korona nedeniyle değil kranioserebral yaralanma nedeniyle durumu ağırlaşınca entübe edilmek zorunda kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Dadia bölgesinde meydana gelen ve bir göçmenin hayatına mal olan trafik kazasında ayrıca toplam yedi kişinin yaralanmıştı.

Kazazedelerin Dimetoka hastanesinde tedavi edilmesinin ardından, yedi göçmenin beşinde koronavirüs testi pozitif çıkmış, bunun üzerine hastanenin toplam 20 doktor ve hemşiresinin de karantina altına alındığı açıklanmıştı.

http://azinlikcam.net/yunanistan-bati-trakya-haber/item/33470-dimetokadaki-20-saglik-calisanini-karantinaya-aldiran-kazada-bilinmeyenler-ortaya-cikiyor
About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Bu Pazar Batı Trakya’da isteyen mağazalar açık olacak

Gümülcine (Komotini) Ticaret Derneği, 31 Ocak Pazar günü isteyen mağazaların kepenk kaldırabileceğini duyurdu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

ABD Ataşesi Lepore Batı Trakya’daydı

ABD Atina Donanma Ataşesi Christopher Lepore, Batı Trakya’nın Dedeağaç (Alexandroupoli) şehrine bir resmi ziyaret gerçekleştirdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya’da çalışma saatlerine uymayan mini markete 300 evro ceza

Yunanistan genelinde olduğu gibi Batı Trakya’da da polis koronavirüs önlemlerine uyulup uyulmadığını denetlemeye devam ediyor.
Devamını oku...