Develer için 5 yıldızlı otel açtılar - Azınlıkça
Yaşam

Develer için 5 yıldızlı otel açtılar

Suudi Arabistan için milli hayan olan ve çok sevilen develer için, ülkede ilk defa 5 yıldızlı otel açıldı. Söz konusu 5 yıldızlı deve oteli dünyada da bir ilk oluyor.

Suudi Arabistan Deve Kulübünün sosyal medya hesabında, develere 5 yıldızlı hizmet sunacak otelin tanıtım videosu yayımlandı.

Dünyada bir ilk olduğu ifade edilen otelin 120 odalı olduğu bilgisi verilen videoda, 50 çalışan ile develere koruma, bakım ve hizmetin sağlandığı belirtildi.

Otelde, develer için sıcak süt, özel yemek öğünleri ile oda servisinin bulunduğu kaydedilen videoda, develerin dış görünüşlerinin güzelleştirilmesi gibi özel hizmetlerin de verildiği aktarıldı.

Videoda ayrıca otelde bir gecelik konaklama ücretinin 400 Suudi Arabistan riyali ( yaklaşık 107 dolar) olduğu kaydedildi.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dendis’tan Suudi Bakan önünde Türkiye’ye sert çıkış

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias Atina’yı ziyaret eden Suudi Arabistan Dışişleri Faysal bin Ferhan el Suud Bakanı önünde Türkiye’ye sert çıkışta bulundu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Suudi Arabistan, Mekke ve Medine’de yeniden kısıtlamalara başlıyor

Suudi Arabistan, Koronavirüs Kovid-19 önlemleri kapsamında Mekke’de Mescid-i Haram ve Medine’de Mescid-i Nebevi için 30 Aralık Perşembe gününden itibaren sosyal mesafenin yeniden uygulanmaya başlanacağını açıkladı.
Devamını oku...
Yaşam

Botoks yaptıran develer güzellik yarışmasında jüriye takıldı

Suudi Arabistan’da yapılan deve güzellik yarışmasına botokslu develer damga vurdu. Botoks yapıldığı tespit edilen 40’ın üstünde deve yarışmadan diskalifiye edildi.
Devamını oku...