Batı Trakya’da mezar taşı, mezar imalatı ve bakımı: Er Türbe - Azınlıkça
Yaşam

Batı Trakya’da mezar taşı, mezar imalatı ve bakımı: Er Türbe

Er Türbe İmalatı olarak Batı Trakya‘nın bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapmaktayız. 

Her türlü granit, mermer, türü veya sizin beğeneceğiniz ve bizim önerebileceğiniz özelliklerde kombinasyonları içeren mezar modelleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızdayız.

Er Türbe İmalatı olarak yakınlarının mezarlarıyla ilgilenemeyen dostlarımızın yükünü hafifletmek için bu görevi üstlendik.

Er Türbe Batı Trakya

Müşterilerimiz, yakınlarının mezarlarına yapılan bakım hizmetini; web adresine yüklenen aylık fotoğraflara bakarak takip edebiliyorsunuz. Bunun yanında bakımı ve onarımı yapılan mezarların e-mail adresine fotoğraflarını gönderiyoruz.

Er Türbe İmalatı, farklı şehir veya ülkede yaşadığı, zamanı olmadığı ya da yaşlı olduğu için sevdiklerinin mezarlarına gereken ilgiyi gösteremediklerini düşünenlere hizmet ediyor.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakyalılar hâlâ tren bekliyor: Seferler ne zaman başlayacak?

2019 yılında demiryollarında onarım nedeniyle 3 aylığına durdurulan Drama – Dedeağaç (Alexandroupoli) arasındaki seferler, aradan 2 yıl geçmesine rağmen başlamış değil.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya’ya kanser hastaları için yeni cihaz geliyor

Batı Trakya’nın Dedeağaç (Alexandroupoli) Hastanesi, onkoloji hastalarına pet-scan testi yapma makinesine önümüzdeki günlerde kavuşuyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine Hastanesi çalışanları greve gidiyor

Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) Devlet Hastanesi Çalışanları Derneği, 1 Aralık 2021 Çarşamba günü 24 saatliğine greve gidecekler.
Devamını oku...