Yaşam

Batı Trakya’da mezar taşı, mezar imalatı ve bakımı: Er Türbe

Er Türbe İmalatı olarak Batı Trakya‘nın bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapmaktayız. 

Her türlü granit, mermer, türü veya sizin beğeneceğiniz ve bizim önerebileceğiniz özelliklerde kombinasyonları içeren mezar modelleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızdayız.

Er Türbe İmalatı olarak yakınlarının mezarlarıyla ilgilenemeyen dostlarımızın yükünü hafifletmek için bu görevi üstlendik.

Er Türbe Batı Trakya

Müşterilerimiz, yakınlarının mezarlarına yapılan bakım hizmetini; web adresine yüklenen aylık fotoğraflara bakarak takip edebiliyorsunuz. Bunun yanında bakımı ve onarımı yapılan mezarların e-mail adresine fotoğraflarını gönderiyoruz.

Er Türbe İmalatı, farklı şehir veya ülkede yaşadığı, zamanı olmadığı ya da yaşlı olduğu için sevdiklerinin mezarlarına gereken ilgiyi gösteremediklerini düşünenlere hizmet ediyor.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya’da yine dolu vurdu

Doğu Makedonya-Trakya Eyaleti genelinde Nisan ayında da doğal afetler yaşanmaya devam ediyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da 3015 vaka

Ulusal Kamu Sağlığı Kurumu EODY 21 Nisan Çarşamba günü yaptığı duyuruyla son 24 saat içerisinde Yunanistan geneli 3015 koronavirüs vakası tespit edildiğini açıkladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Meriç’te 27 mülteciyi Yunanistan’a geçiren insan tacirleri yakalandı

Batı Trakya’nın Evros (Meriç) ilinde 20 Nisan Salı günü 27 mülteciyi kaçak yollarla ülkeye sokmaya çalışan 6 insan taciri polis ekiplerince yakalandı.
Devamını oku...