Yaşam

Elektrikli raketle sinek öldürmeye kalktı evini havaya uçurdu

Seksen yaşındaki bir Fransız evindeki kara sineği elektrikli raketle öldürmeye çalışırken ocaktaki gaz sızıntısı nedeniyle ölümden döndü.

Sinek avlamak için üretilen elektrikli raketle evinde karasinek avına çıkan 80 yaşındaki Fransız vatandaşı mutfakta hazin sonla karşılaştı. Sinek kovalarken raketteki elektrik ile gaz sızıntısı temas edince mutfakta bir anda patlama meydana geldi.

Fransa’nın Dordogne bölgesinde yaşanan patlaması sonrası hem mutfağı ve hem de çatısı maddi zarar görürken ölen ya da yaralanan olmadı.

80 yaşındaki yaşlı adamın raketin elektriğiyle meydana gelen patlama sonrası sağlık durumu iyi ancak birkaç günü dışarıda geçirmesi gerekecek. Evinin dışına çadır kuran yaşlı adam tamiratın bitmesini bekliyor. 

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, Thrace covering Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Fransız Rafale savaş uçakları Yunanistan’a erken gelecek

Miçotakis hükümetinin Fransa’dan satın aldığı Rafale savaş uçaklarının ilk partisinin Yunanistan’a öngörülen tarihten daha erken gelmesi için girişimler hızlandırıldı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Başbakan açıkladı: Yunanistan 18 Rafale savaş uçağı ve 4 fırkateyn satın aldı

Başbakan Kiryakos Miçotakis Selanik’te yaptığı konuşmada Yunanistan’ın Fransa’dan 18 adet Rafale savaş uçağı ve dörder fırkateyn ve deniz helikopteri aldıklarını açıkladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan Fransa'dan en büyük silah alımını gerçekleştirecek

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’in Fransa’ya gerçekleştireceği ziyaret öncesinde Milli Savunma Bakanı Nikos Panayotopulos’la mevkidaşı Florence Parly arasında savaş silahları alımı görüşmeleri hızlandı.
Devamını oku...