Milletvekili Burhan Baran'dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Milletvekili Burhan Baran’dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı

İskeçe İli PASOK Partisi Milletvekili Burhan Baran, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında barış, umut ve birlik vurgusu yapan Baran, 2024 yılının herkese sağlık, mutluluk ve refah getirmesini diledi.

Tahmini okuma süresi 2 dakika

İskeçe Milletvekili Baran mesajında, “Değerli İskeçe halkı ve tüm vatandaşlarımız, yeni bir yıla adım atarken, geride bıraktığımız yılın zorluklarını ve başarılarını hatırlamalı, geleceğe umutla bakmalıyız. 2024 yılı, hepimiz için sağlık, huzur ve başarı dolu bir yıl olsun” ifadelerine yer verdi.

Baran, İskeçe’nin ve genel olarak bölgenin kalkınması için atılacak adımların önemine de değinerek, “Bölgesel kalkınma, ekonomik büyüme ve sosyal adalet, önümüzdeki dönemde odaklanacağımız ana konular olacak. İskeçe’nin ve bölgemizin potansiyelini en iyi şekilde kullanarak, tüm vatandaşlarımız için daha iyi bir gelecek inşa etmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Milletvekili Burhan Baran, mesajını İskeçe halkına ve tüm vatandaşlara yeni yılın hayırlar getirmesi temennisiyle sonlandırdı. Baran, herkese sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dileyerek, yeni yılın bölge için umut ve barış getirmesini umduğunu ifade etti.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe'de Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti, Üç Kişi Yaralandı

İskeçe’de 31 Mayıs Cuma gecesi meydana gelen trafik kazasında bir genç hayatını kaybetti, üç kişi de yaralandı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Milletvekili Burhan Baran'dan Fenerbahçeliler Derneği Hakkında Basın Açıklaması

İskeçe Bağımsız Milletvekili Burhan Baran, Batı Trakya Fenerbahçeliler Derneği hakkında verilen kapatma kararıı ile ilgili basın açıklaması yayınladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Milletvekili Burhan Baran'ın Dokunulmazlığı Kaldırıldı

İskeçe bağımsız milletvekili Burhan Baran’ın, Yunanistan Parlamentosu’nda yapılan oylama sonucu dokunulmazlığı kaldırıldı.
Devamını oku...