İskeçe’de banka kartı çalıp benzin almaya gittiler - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe’de banka kartı çalıp benzin almaya gittiler

Batı Trakya’nın İskeçe (Xanthi) ilinde 7 Haziran Çarşamba günü öğle saatlerinde bir vatandaş suç ortağıyla birlikte işlediği hırsızlık ve dolandırıcılığa teşebbüs suçlarından tutuklandı.

İkilinin 6 Haziran Salı günü tarihinde, Karasu’da (Nestos) park halindeki bir araçtan, radyo kasetçalar, cep telefonu ve içinde bir miktar para bulunan cüzdan, iki banka kartı ve kişisel belgeler çaldıkları bidirildi.

Daha sonra bir otomobille İskeçe’nin bir köyündeki bir benzin istasyonuna gittiler ve burada çaldıkları banka kartlarını araçlarına yakıt almak için kullandılar, ancak işlemi tamamlayamadılar.

Son olarak sonra söz konusu benzin istasyonu çalışanından, dikkat dağıtma yöntemiyle, bir cep telefonunu çalarak bilinmeyen bir yöne kaçtılar.

İskeçe Emniyet Müdürlüğü tarafından olayla ilgili ön soruşturma yürütülüyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Bayatlı Köyünde yangın - Hava araçları seferber edildi

Batı Trakya’da bu sene yangınlar bir türlü bitmek bilmedi. Rodop iline bağlı Bayatlı köyü bölgesinde (Paguria) yangın çıktı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya'nın Yükselen Rap Yıldızları Mert Mısırlı Şakir ve Emre Palaz Yeni Klipleriyle Karşınızda: PALAZXPARADOX - ROZE

Batı Trakya’nın Yetenekli Gençleri Mert Mısırlı Şakir ve Emre Palaz, Yeni Rap Videosuyla Müzik Dünyasına Farklı Bir Renk Katıyor
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Dağlık Bölgede Yakacak Odun Dağıtımı Başladı

İskeçe’de sonbaharın etkileri henüz hissedilmezken, özellikle dağlık bölgelerde yaşayan sakinler kışa hazırlık için harekete geçti.
Devamını oku...