Onlarca üniversite öğrencisi eğlence sonrası hastanelik oldu - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Onlarca üniversite öğrencisi eğlence sonrası hastanelik oldu

Yunanistan’ın Volos şehrinde, Tesalya Üniversitesi’ndeki bir partiden sonra onlarca öğrenci aşırı sarhoş halde hastaneyi boyladı.

8.000’den fazla genç, dün gece 23:00’ten sonra Volos’taki Tesalya Üniversitesi tesislerinde Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin partisine katıldı.

Söz konusu parti, her yıl düzenlenen ve sabaha kadar çılgınca eğlenmek için Yunanistan’ın her yerinden binlerce gencin kilometrelerce yol kat ettiği bir parti.

Ancak dün gece aşırı miktarda alkol tükettikleri için ambulansla, hatta özel araçlarla Volos Hastanesi Acil Servisine götürülen genç erkek ve kadınların sayısında patlama yaşandı.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Koyun ve Keçi Sütü Fiyatlarında Düşüş Var mı? Sektördeki Usulsüzlükler Mercek Altında

Yunanistan’da koyun ve keçi sütü üreticileri, son dört yıl boyunca (2020-2023), fiyatlarında kısmi düşüşler yaşadı. Bazı bölgelerde üretici fiyatlarının, genel ortalamanın altında kaldığı gözlemleniyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya'da Kaç Hasta Ameliyat Sırası Bekliyor?

Yunanistan genelinde 100 binden fazla hastanın ameliyat için sıra beklemesi, sağlık sistemindeki derin sorunları gözler önüne seriyor. Batı Trakya’da ameliyat olabilmek için sıra bekleyen hasta sayısı ise 12 bin 684.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Çiftçiler Traktörlerle Meclis Önünde Gecelediler

Atina’nın kalbi Sintagma Meydanı, Yunanistan genelinden gelen çiftçilerin protesto eylemlerine sahne oldu. Parlamento önünde traktörleriyle geceyi geçiren çiftçiler, tarımsal taleplerin karşılanması çağrısında bulundu.
Devamını oku...