Fener Festivali’nde tarihler değişti - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Fener Festivali’nde tarihler değişti

Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) Belediyesi’nin Kar Amacı Gütmeyen Kültür, Eğitim ve Spor Kuruluşu (DKEPPAK), Nota Theatrale ile işbirliği içinde Fener yaz müzik festivalini duyurdu.

Söz konusu festival, Rodop’un en güzel köşelerinden birinde, mavi bayrak ödüllü plajları ve göl kompleksleri ile eşi benzeri olmayan doğal güzelliklere sahip eşsiz bir destinasyon olan Fener (Fanari) sahilinde gerçekleşiyor.

2023 Fener Festivali, bu yıl, 25 Haziran’daki genel seçimler nedeniyle, bir gün erken, 22 Haziran Perşembe günü başlayacak ve 24 Haziran Cumartesi gününe kadar devam edecek.

Bu yıl da festivalde yeni ve eskimeyen sanatçılar, ünlü isimler ağırlanacak ve halkın pop, folk ve rock müziğinin köklü sanatçılarını dinlemesi için eşsiz bir fırsat sunulacak.

Bu yılki festival programı şöyle:

  • 22 Haziran Perşembe: Yannis Harulis
  • 23 Haziran Cuma: Vasilis Papakonstandinu
  • 24 Haziran Cumartesi: Konstandinos Argiros.

Biletler Perşembe ve Cuma günleri için 16 evro (ön satış 14 evro), Cumartesi içinse 18 evro (ön satış 16 evro) olmakla birlikte, 3 günlük biletler 40 evro.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine Devlet Hastanesi'nde Akşam Ameliyatları Olacak Mı?

Gümülcine Hastanesi’ndeki bekleme süreleri uzmanlık alanına göre değişiklik gösteriyor. Hastane çalışanları, öğleden sonra ameliyatlarının yapılabilmesi için yeterli oda ve eğitimli personele ihtiyaç duyulduğunu belirtiyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Egnatia Otobanı'nda Trajik Kaza: 56 Yaşındaki Sürücü Hayatını Kaybetti

Egnatia Otobanı’nın İskeçe – Gümülcine yol kesiminde, Yassıköy sapağı civarında, 22 Şubat Çarşamba gecesi geç saatlerde meydana gelen feci bir trafik kazası, bir aileyi yasa boğdu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Batı Trakya'da Kaç Hasta Ameliyat Sırası Bekliyor?

Yunanistan genelinde 100 binden fazla hastanın ameliyat için sıra beklemesi, sağlık sistemindeki derin sorunları gözler önüne seriyor. Batı Trakya’da ameliyat olabilmek için sıra bekleyen hasta sayısı ise 12 bin 684.
Devamını oku...