Garanti Sigorta'ya ödül - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Garanti Sigorta’ya ödül

Sigorta ve ödeme noktası  alanlarında hem Şapçı‘da hem Gümülcine‘de  faaliyet gösteren Garanti Sigorta kendi alanında ödüle layık görüldü.

Yunanistan genelinde faaliyet gösteren ve başarılı işletmelere ödül veren bir firma, 2022 yılındaki müşteri memnuniyetlerini baz alarak değerlendirme yaptı. Buna göre Rodop ilinde sigortacılık alanında Garanti Sigorta 3’üncülük ödülüne layık görülüp önemli bir başarıya imza atmış oldu. 

Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz Ridvan Çakır, bu ödülün kendileri  için çok  önemli olduğunu ve bu alanda ödüle layık görülen ilk azınlık sigorta bürosu oldukları için bundan gurur duyduklarını ve tüm müşterilerine sonsuz teşekkür ettiklerini belirtti.

Biz de kendilerini tebrik ediyoruz.

Home » Garanti Sigorta’ya ödül
Yunanistan Garanti Sigorta nerede?

Yunanistan’da Garanti Sigorta, Rodop ilinde Gümülcine (Komotini) kenti ve Şapçı (Sapes) kasabasında faaliyet göstermektedir.

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Ünlü şarkıcı Vasilis Karras belediye seçimlerinde aday oluyor

Yunanistan’ın sevilen şarkıcılarından Vasilis Karras’ın en büyük aşkı şarkı söylemek olabilir, ama görünen o ki toplumsal meselelerle de ilgilenmek istiyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos Türkiye yolcusu

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos, Türkiye’ye gitmek üzere. Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından davet edilen Panayotopulos, Salı günü depremlerden zarar gören Hatay’ı ziyaret edecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

ND ile SYRIZA, Türk-Yunan sınırındaki çelik çit nedeniyle ‘birbirlerine girdiler’

Yunanistan Vatandaşı Koruma Bakanı Takis Theodorikakos, SYRIZA AP Milletvekili Dimitris Papadimulis’in SYRIZA’dan uzaklaştırılmasını istedi.
Devamını oku...