Kavala’da denizde bulunan Rumen fotoğrafçının ölümü sır perdesi - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Kavala’da denizde bulunan Rumen fotoğrafçının ölümü sır perdesi

Kavala limanı

Batı Trakya’nın da içinde yer aldığı Doğu Makedonya-Trakya Eyaleti’ne bağlı Kavala’da denizden ölü olarak çıkartılan 38 yaşındaki Rumen fotoğrafçı Mikaela’nın ölümündeki sır perdesi aralanmaya çalışılıyor.

11 ve 6 yaşlarında 2 kız çocuğu annesi olan kadının 10 Ocak günü eşiyle boşandıktan sonra birkaç günlüğüne Yunanistan’a geldiği, ailesine iyi olduğuna ve 13 Ocak günü Romanya’ya döneceğine dair mesaj gönderdiği kaydedildi.

12 Ocak gecesi taksiyle Kavala’ya geçen kadının burada bir otele girdiği ve 4-5 dakika kaldıktan sonra otelden ayrıldığı vurgulanıyor.

O günden itibaren kendisinden haber alınamayan kadın beklendiği üzere 13 Ocak günü de Romanya’ya dönmeyince ailesinin polise haber verdiği ve 14 Ocak itibariyle aranan kadının cesedinin 16 Ocak günü Kavala denizinden çıkarıldığı bildirildi.

Polis bu gizemli ölümün sır perdesini aralamaya çalışırken, yapılan adli tıp incelemelerinde herhangi bir cinayet bulgusuna rastlanmadığının altı çiziliyor.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dünyanın En Kısa 5 Uçuşu: Aralarında Yunanistan Var

En kısa uçuşlar arasında yer alan Yunanistan’daki Karpathos ile Kasos arasındaki uçuş, Ege’nin turkuaz suları üzerinden geçerek sizi büyüleyecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Avrupa Parlamentosu Seçimleri Yaklaşırken Anket Sonuçları Yayınlandı

Yunanistan’da Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde yapılan kamuoyu araştırmaları, siyasi partiler arasındaki rekabetin son durumunu gözler önüne serdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Emekli Maaşları ve Yardım Ödemeleri Yarına Kadar Tamamlanıyor

Yunanistan’da Paskalya öncesi emekli vatandaşların ve yardım hak sahiplerinin gözü kulağı, 26 Nisan Cuma gününe kadar gerçekleştirilecek emekli maaşları ve yardım ödemelerinde.
Devamını oku...