Çimentoyla gömülen kadının katili kim? Erkek arkadaşı aranıyor - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Çimentoyla gömülen kadının katili kim? Erkek arkadaşı aranıyor

Yunanistan’ın Kiparissia bölgesinde 1 Eylül Çarşamba günü bir evin avlusundan insan iskeleti çıktı.

İskeletin, geçtiğimiz yıl kaybolan 42 yaşındaki Romen vatandaşı Monica Gius’un kaldığı evde çimento duvardan çıkması sonrası, kadına ait olduğuna kesin gözüyle bakılıyor.

İlk adli tıp incelemesi sonrasında cesedin 42 yaşındaki kadına ait olduğu kesin gibi görülürken, her ihtimale karşı DNA incelemesi de yapılacağı vurgulanıyor.

Kadının katilinin ise geçtiğimiz yılın Şubat ayına kadar söz konusu evde birlikte yaşadığı 39 yaşındaki erkek arkadaşı olduğu tahmin ediliyor.

Gius’un kız kardeşi cinayetin aydınlatılması için 39 yaşındaki adamın bulunmasının şart olduğunu söylerken, ‘Böyle olacağını tahmin ediyordum, kız kardeşimi sürekli dövüyor, hatta hastanelik ediyordu’ dedi.

İskeletin bulunduğu evin sahiplerinin şehir dışında kaldıkları ve bir yıl sonra ilk defa söz konusu eve gittikleri, temizlik yaparken avludaki duvarda bir bölümde çimentonun diğer bölümlere kıyasla daha farklı renkte olduğunu gördükleri eklendi.

Bunun üzerine ev sahiplerinin polise haber verdiği, polisin söz konusu yeri kazdığı ve altından iskelet çıktığı bildiriliyor.

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Ünlü şarkıcı Vasilis Karras belediye seçimlerinde aday oluyor

Yunanistan’ın sevilen şarkıcılarından Vasilis Karras’ın en büyük aşkı şarkı söylemek olabilir, ama görünen o ki toplumsal meselelerle de ilgilenmek istiyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos Türkiye yolcusu

Yunanistan Savunma Bakanı Panayotopulos, Türkiye’ye gitmek üzere. Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından davet edilen Panayotopulos, Salı günü depremlerden zarar gören Hatay’ı ziyaret edecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

ND ile SYRIZA, Türk-Yunan sınırındaki çelik çit nedeniyle ‘birbirlerine girdiler’

Yunanistan Vatandaşı Koruma Bakanı Takis Theodorikakos, SYRIZA AP Milletvekili Dimitris Papadimulis’in SYRIZA’dan uzaklaştırılmasını istedi.
Devamını oku...