Cerrah 14 yaşındaki kızın ölümüne sebep olmuştu: Daha önce de aynısı yaşanmış | Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Cerrah 14 yaşındaki kızın ölümüne sebep olmuştu: Daha önce de aynısı yaşanmış

Yunanistan’ın Selanik şehrinde zayıflamak istediği için mide kelepçesi taktıran 14 yaşındaki kızı ameliyat eden doktorla ilgili bir suçlama daha geldi.

Kavala ilinin Keramoti bölgesinden Dimitris Sinioris, ThessToday sitesine verdiği demecinde şanssız kızın papaz basının demecini gördüğünde şok olduğunu söyledi.

Bundan 4 yıl önce kendi oğlunun da aynı sebeple hayata veda ettiğini belirten Sinioris, ‘4 yıl sonra aynı nedenle, aynı şekilde, aynı doktor tarafından ameliyat edilmiş olarak bir çocuğun öldüğünü duyunca yaşadıklarım gözlerimin önünden geçti’ diyor.

Söz konusu doktorun, oğlununun ameliyatının ‘Rutin bir ameliyat’ olacağını söylediğini, çocuğun 9 gün sonra yaşamını yitirdiğini belirten Sinioris, genç kızın babasıyla tek yumruk olup söz konusu doktordan hesap sormak için birlikte mücadele edeceklerini ekledi.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’da 2070 vaka 5 ölüm

Ulusal Kamu Sağlığı Kurumu EODY 26 Temmuz Pazartesi günü yaptığı duyuruyla son 24 saat içerisinde Yunanistan genelinde toplam 2070 koronavirüs vakası tespit edildiğini açıkladı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

EFKA ve OAED 2,5 milyar evro ödeme yapıyor

Çalışma ve Sosyal Meseleler Bakanlığı, e-EFKA ve OAED’in planlamasına göre, 26-30 Temmuz tarihleri arasında yaklaşık 5,6 milyon hak sahibine 2,5 milyar evro ödeme yapılacak.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Aile içi şiddet uygulayan veya orman yakanlara ağır ceza yasası geliyor!

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, 26 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşen Bakanlar Kurulu toplantısında, çocuk ve kadınlara şiddet uygulayanlar ile ormanları yakanlara verilecek cezaların ağırlaştırılacağını duyurdu.
Devamını oku...