Cerrah 14 yaşındaki kızın ölümüne sebep olmuştu: Daha önce de aynısı yaşanmış - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Cerrah 14 yaşındaki kızın ölümüne sebep olmuştu: Daha önce de aynısı yaşanmış

Yunanistan’ın Selanik şehrinde zayıflamak istediği için mide kelepçesi taktıran 14 yaşındaki kızı ameliyat eden doktorla ilgili bir suçlama daha geldi.

Kavala ilinin Keramoti bölgesinden Dimitris Sinioris, ThessToday sitesine verdiği demecinde şanssız kızın papaz basının demecini gördüğünde şok olduğunu söyledi.

Bundan 4 yıl önce kendi oğlunun da aynı sebeple hayata veda ettiğini belirten Sinioris, ‘4 yıl sonra aynı nedenle, aynı şekilde, aynı doktor tarafından ameliyat edilmiş olarak bir çocuğun öldüğünü duyunca yaşadıklarım gözlerimin önünden geçti’ diyor.

Söz konusu doktorun, oğlununun ameliyatının ‘Rutin bir ameliyat’ olacağını söylediğini, çocuğun 9 gün sonra yaşamını yitirdiğini belirten Sinioris, genç kızın babasıyla tek yumruk olup söz konusu doktordan hesap sormak için birlikte mücadele edeceklerini ekledi.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Dünyanın En Kısa 5 Uçuşu: Aralarında Yunanistan Var

En kısa uçuşlar arasında yer alan Yunanistan’daki Karpathos ile Kasos arasındaki uçuş, Ege’nin turkuaz suları üzerinden geçerek sizi büyüleyecek.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Avrupa Parlamentosu Seçimleri Yaklaşırken Anket Sonuçları Yayınlandı

Yunanistan’da Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde yapılan kamuoyu araştırmaları, siyasi partiler arasındaki rekabetin son durumunu gözler önüne serdi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan'da Emekli Maaşları ve Yardım Ödemeleri Yarına Kadar Tamamlanıyor

Yunanistan’da Paskalya öncesi emekli vatandaşların ve yardım hak sahiplerinin gözü kulağı, 26 Nisan Cuma gününe kadar gerçekleştirilecek emekli maaşları ve yardım ödemelerinde.
Devamını oku...