Yunanistan Batı Trakya Haber

Doktorlar Başkanı: Toplum artık bizim tavsiyelerimize uymuyor

Atina Doktorlar Derneği Başkanı Athanasios Eksadaktilos, kafe ve restoranların açılmasıyla ve aşılarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Özgürlüğümüzü geri kazanmamız için aşılanmamız gerektiğini belirten Doktorlar Başkanı, koronavirüste dördüncü dalganının sadece aşı ile engellenebileceğini belirtti.

Özellikle AstraZeneca aşısını insanların vurdurmaktan kaçınmasıyla ilgili olarak ‘Britanyalılar özgürlüklerine bu aşıyla kavuştular’ diyen Eksadaktilos, çıkan olumsuz haberlerin ilk başlarda panik yaratmasının normal olduğunu kaydetti.

Son olarak, Eksadaktilos, kafe restoranların açılmasıyla ilgili olarak, ‘Toplum artık bizim tavsiyelerimize uymuyordu, ortak bir yol bulmamız gerekiyordu’ diyerek kararı desteklediğini bildirdi.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

30-39 ve 40-44 yaş grupları için tüm aşılar platformu ne zaman açılıyor?

Yunanistan’da 30-39 ve 40-44 yaş grupları için tüm aşılarla başvuru platformunun Mayıs ayının son 10 günü içerisinde açılacağı belirtildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Evosmos’ta yine silahlar patladı: Bir kişi yaralandı

Yunanistan’da Selanik’in Evosmos bölgesinde Pazartesi akşamı patlayan silahlar sonrasında 26 yaşında bir adam hastanelik oldu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Başbakan Miçotakis’in oğlu Konstandinos askerden terhis oldu

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’in vatani görevini Batı Trakya’nın Evros (Meriç) ilinde yapan oğlu Konstandinos, askerden terhis oldu.
Devamını oku...