Gümülcine’de öğretmene hakaretler savurdu - Azınlıkça
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine’de öğretmene hakaretler savurdu

Batı Trakya’nın Gümülcine (Komotini) şehrinde bir ortaokul öğretmeni, internetten eğitim sırasında ağır küfür ve hakaretlere maruz kaldı.

Dersin başladığı ve derse katılanların yoklamasının alındığı sırada iki farklı bilgisayardan girilmiş bir hesaptan kendisine küfürler ve hakaretler yağdırıldığını duyan Gümülcine 2. Ortaokulu Öğretmeni Efthimia Karapuli, yaşadığı şoku sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Hesapların sadece çocuklar ve ailelere verildiğini ve dolayısıyla bunların dışarıya sızmasının onların sorumluluğu olduğunu belirten eğitimci, söz konusu hesabın sahibi çocuğun ailesiyle de görüşerek durumu anlattığını aktardı.

Karapuli, küfür ve hakaretleri savuran kişinin bulunup tespit edilmesi için suç duyurusunda bulunduğunu kaydederken, avukatının gerekleri işlemleri yapması için direktif verdiğini söyledi.

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Journalist and Editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine - Selanik Otoban Ücretlerinde Büyük Zamlar: 20 Evro Gidiş Geliş!

Egnatia Otobanı üzerinde yapılan yeni düzenlemelerle, Gümülcine – Selanik arası ve tersi güzergah için geçiş ücretlerinde önemli oranda artışlar yaşanıyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Gümülcine Belediye Otoparkında Ücretlere Zam Geldi

Gümülcine Belediyesi’ne ait olan ve ihaleyle işletimi özel şirkete devredilen otoparkta ücretlere zam geldi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Kurcalı Köyünde Trajik Yangın: Hayatını Kaybetti

Batı Trakya’da Rodop ilindeki Kozlukebir Belediyesi’ne bağlı Kurcalı köyünde, meydana gelen ve yürekleri sızlatan olay, derin üzüntüye neden oldu.
Devamını oku...