Yunanistan Batı Trakya Haber

Dermicakis: Böyle giderse günlük 5 bin vaka görülecek; kafe ve restoranları açın

Cenevre Üniversitesi Genetik Bölümü profesörlerinden Manolis Dermicakis, vatandaşların psikolojisinin düzelmesi ve virüsün yayılmasının azalması için kafe ve restoranların açılması gerektiğini söyledi.

‘An itibariyle vatandaşların hiçbir önleme uyacak motivasyonu yok’ diyen Profesör, mevcut önlemlerin devam etmesi halinde günlük vaka sayısının 5 binin üzerine çıkacağını belirtti.

Dermicakis, çözüm olarak kafe ve restoranların dış kısımlarının açılmasını önerirken, ‘Dışarısı, istesek de istemesek de işe yarıyor. İlk başlarda vaka artışı görülebilir, ancak devamında her şey yoluna girecek’ dedi.

YouTube kanalımıza ABONE OLUN. Bekliyoruz!
Azınlıkça’ya Google Haberler’de ABONE OLUN Sizi bekliyoruz
Azınlıkça’ya Viber’da ABONE OLUN. Haberlerimizi ilk siz okuyun
Azınlıkça’ya Telegram’da ABONE OLUN. Haberler telefonunuza gelsin

About author

Articles

Journalist, writer and editor of Azınlıkça
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

ECDC: Aşı vurduranlar maske takmayabilir

Avrupa Hastalık Önleme ve Kontrol Merkezi (ECDC), koronavirüs aşısının her iki dozunu da vurdurmuş olan vatandaşlar için sosyal mesafe ve maske kullanımı gibi önlemlerin zorunlu olmaktan çıkarılabileceğini duyurdu.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’ın Neonazi parlementeri Lagos’un dokunulmazlığının kaldırılması Avrupa Parlamentosu’nda

Yunanistan’da nazi yapılanması Altın Şafak’ta (Hrisi Avgi) yöneticilik suçundan hüküm giyen Avrupa Parlamentosu (AP) milletvekili Yannis Lagos’un dokunulmazlığının kaldırılması konusu bugün AP meclisine geliyor.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

ABD vatandaşlarına Yunanistan’a tatile gitmemelerini önerdi

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Dişişleri Bakanlığı, yayınladığı resmi bildiri ile ABD vatandaşlarına tatil için Yunanistan’a gitmemelerini önerdi.
Devamını oku...