Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçeli hakem Kula’ya yapılan ırkçı saldırıya tepki geldi

İskeçe (Xanthi) KINAL Milletvekili Burhan Baran, A. E. Larisa Başkanı Aleksis Kugias’ın hedef gösterdiği İskeçeli hakem Hasan Kula’ya destek çıktı.

20 Şubat günü oynanan Atromitos-AEL mücadelesi sonrasında AEL Başkanı Aleksis Kugias’ın yaptığı açıklamaların sportmenlikle bağdaşmadığını belirten Baran, bu demeçlerin zaten gergin olan futbol camiasını daha da dinamitlediğini belirtti.

Hatırlanacağı üzere, Kugias, maç sonu Hasan Kula’yı ‘tehlikeli’ olarak adlandırmış, ‘İstanbul pazarında satılan Türk gözlüklerini taktı ve gözünün önündeki beş net pozisyonu görmedi‘ ifadelerini kullanmıştı.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Yunanistan’dan Türkiye’ye gidiş gelişler hakkında Milletvekili Baran’dan açıklama

Yunanistan ile Türkiye arasında karayolu ile geçişlerde koronavirüs yasakları nedeniyle yaşanan sıkıntılar sürüyor. KINAL Partisi İskeçe (Xanthi) Milletvekili Burhan Baran konu ile açıklama yaptı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe Hastanesi yoğun bakım ünitesi doktorsuzluktan hizmet veremiyor

Batı Trakya’nın İskeçe (Xanthi) Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinin doktor yetersizliği nedeniyle hastalara hizmet veremediği bildirildi.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

İskeçe dahil 5 ilde tv frekansları bugün değişiyor

Batı Trakya’nın İskeçe (Xanthi) ilinde televizyon kanallarının frekanslarının 26 Şubat Cuma günü itibariyle değişeceği duyuruldu.
Devamını oku...