Yunanistan Batı Trakya Haber

19 yaşındaki kayıp kız görüldü: Zayıflamış ve…

Artemis Vasili

Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Koropi bölgesinde 16 Ekim 2020 günü kaybolan 19 yaşındaki Artemis ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Bir televizyon kanalına konuşan ailenin avukatı Anastasios Dugas, Artemis’i Atina’nın Patisia, Dafni, Kesaryani, Metaksurgio gibi pekçok bölgesinde görenlerin olduğunu söylerken, kızın zayıflamış olduğunu, sık sık imaj değiştirdiğini ve büyük ihtimalle şiddet gördüğünü söyledi.

Görgü tanıklarının belirttiğine göre kıza iki de erkeğin eşlik ettiğini söyleyen Dugas, görgü tanıklarının başlarına bir şey gelmesinden korkarak konuşmadıklarını vurguladı.

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.
İlgili Haberler
Yunanistan Batı Trakya Haber

Doğalgaz teknisyeni kılığına girip 80 bin evro çaldılar

Yunanistan’da Selanik’in Harilau bölgesinde, kendilerini doğalgaz teknisyeni olarak tanıtan 3 kişi, yaşlı kadının evine girerek 80 bin evrosunu çaldı.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Tarım işçisi bulamayınca kuşkonmazlar tarlada kaldı

Yunanistan’da mevsimlik işçi bulamadıkları için sıkıntı yaşayan tarım üreticileri hükümetin bir an önce soruna çözüm bulmasını talep ediyor. Kuşkonmaz üreticileri de sorun yaşayanlardan.
Devamını oku...
Yunanistan Batı Trakya Haber

Hükümet altın şirketiyle anlaştı: Eldorado Gold’tan yeni maden

Yunanistan’da hükümet, Halkidiki’nin kuzeydoğusunda altın madeni açılması için Eldorado Gold şirketiyle 1,9 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.
Devamını oku...