Katledilen Gümülcineli doktorumuz Fikret Hacıosman'ın cinayet görüntüleri ortaya çıktı - Azınlıkça
Yaşam

Katledilen Gümülcineli doktorumuz Fikret Hacıosman’ın cinayet görüntüleri ortaya çıktı

fikret haciosman 23

İstanbul’da özel bir hastanede çalışan Gümülcineli doktor Fikret Hacıosman’ın öldürülmesine ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde Gümülcineli doktorumuz Fikret Hacıosman’ın, Bahçelievler’deki özel hastanede odasına girdikten hemen sonra saldırgan odaya giriyor. 40 saniye sonra saldırgan elinde silahla hızla kaçıyor. Kısa bir süre sonra ise hastanede panik yaşanıyor.

Bahçelievler’de özel bir hastanede görevli Psikiyatri Uzmanı Batı Trakyalı Dr. Fikret Hacıosman, geçtiğimiz salı günü 18 yaşındaki hastası Serhat T. tarafından silahla vurularak öldürüldü. Tıp dünyasını yasa boğan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı

Görüntülerde saat 12.24’i gösterdiğinde saldırgan Serhat T. koridorda görünüyor. Saldırgan koridorda beklerken kısa süre sonra Gümülcieli doktorumuz Fikret Hacıosman odasına doğru geliyor. Hacıosman, asistanı ve saldırgan saat 12.25 odaya giriyor. 40 saniye sonra saldırgan elinde silahla hızla kaçıyor. O anda koridordakiler büyük panik yaşıyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

 

İLGİLİ HABER

Gümülcineli Doktor Fikret’i katlettiler!

 

 

”Google

Azınlıkça'yı Google Haberlerde takip et

Azınlıkça'yı Facebook'ta takip et

Azınlıkça'yı Twitter'da takip et

About author

Articles

Editor-in-Chief of Azınlıkça. Journalist and podcaster based in Komotini, covering Thrace, Greece and Cyprus.