Survivor Yunanistan yarışmacıları aşk yaşıyor! - Azınlıkça
Yaşam

Survivor Yunanistan yarışmacıları aşk yaşıyor!

Survivor Yunanistan yarışmacıları aşk yaşıyor!

Survivor Yunanistan 2018 için geri sayım başladı. Yayınlanan diğer tüm sezonlarından daha heyecanlı bir sezon bizleri bekliyor.

Daha şimdiden açıklanan isimler büyük bir heyecan dalgasını peşinden getirdi.

Survivor Yunanistan, Yunanistan’da olduğu kadar Türkiye’de de dikkatleri çekmişti. Yine bir Acun Ilıcalı projesi olan Survivor Yunanistan yarışmacıları ile Türkiye yarışmacıları özel bir bölümde yarışmışlardı. O yarışmadan akla kalan ise Sabriye Şengül ile Yunan yarışması Konstantinos Vasalos’un yakınlaşması olmuştu.

Ancak Konstantinos Vasalo’un yine Survivor Yunanistan’da yarışan spor spikeri Evridiki Valavani ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Çiftin birlikte çok samimi fotoğraflarının yanı sıra yarışma boyunca olan ekstra samimi halleri de çok dikkat çekmişti.

KONSTANTİNOS VASALOS KİMDİR?

Constantine Vassalos 27 yaşında ve Atina’da yaşıyor. Kişisel antrenör ve cankurtaran olan yarışmacı, vücut geliştirme, basketbol ve futbol ile ilgileniyor. Nişanlı olan Konstantinos kendisini espirili ve iyimser olarak tanımlıyor. Hayatındaki en önemli anın ise Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı olarak New York’ta gerçekleştirmiş olduğu geçiş törenini olarak bahsediyor. Yunan yarışmacı Konstantinos Survivor’da Gönüllüler takımında yer aldı ve Survivor’a farklı bir deneyim yaşamak ve ödülü almak için geldiğini belirtmişti.

EVRİDİKİ VALAVANİ KİMDİR?

Survivor Yunanistan yarışmacıları gerçekleştirilen Türkiye-Yunanistan oyunu ile merakla aranmaya başladı. İzleyiciler Yunan yarışmacıların kim olduklarını ve mesleklerini merak ediyor. Peki Survivor Yunanistan yarışmacısı Evridiki Valavani kimdir?

Sporcu kimliği ile tanınan Evridiki Valavani, Yunanistan Survivor’ının en dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alıyor. Evridiki Valavani SKY Spor kanalında spor muhabiri olarak da görev alıyor.

Evridiki yemek yapmayı çok sevmesinden dolayı adada yemekleri pişiriyor. Sörf yapmak sevdiği sporlar arasında yer alıyor ve adada çok iyi bir yüzücü olarak tanınıyor. Survivor’ın çok sıra dışı bir deneyim olduğunu anlatan Evridiki Valavani, sınırlarını test etmek için yarışmaya katıldığını belirtiyor.